2777
2789

انقد امتحان ها پی در پی شد که وقت نشد

بنظرتون توی این یه ماه اگ واس امتحانا و نمونه دولتی هر روز ۱۰ ساعت بخونم قبول میشم از نمونه دولتی

نهمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من دارم به تو میگم فدای سرت ، فدای یک تار موت ، غصه خوردن داره؟؟؟ آخر اخرش این که یک سال میری مدرسه ی دولتی آخر آخرش و گفتم سکته نزنی پشت گوشی.

بعدشم الان هم امتحانات شروع میشن هم یک ماه فرصت داری ، امتحانات رو بدی رو دروس تسلط پیدا میکنی تو اون مدت باقی مونده هم دوره میکنی اگه دلت خواست . الان مشکل کجاست؟

کاش دغدغه ترو داشتم بخوای بخونی نمونه و عادی نداره من ۳سال متوسطه اول ۳سال متوسطع دوم نمونه دولتی بو ...

اه بدم میاد از این کلمه دغدغه من هر لحظه قلبم داخل بدنم میلرزه از استرس پرخوری عصبی گرفتم تو دغدغه منو ساده میگیری

عجب گیری کردم

بحث آیندمه

منم نهم هستممم و مثل تو 

نه ک نخونده باشم ولی من اصلا نمیدونستم نمونه و تیزهوشان اینا چیه همیشه هم کل معدلم بیسته کامل معلممون گفت تو میتونی دو سوته قبول شی الان یک هفتس میخونم فارسیو قران هم پری روز شروع کردم برنامه ریختی ؟ واسه اجتماعی کم وقت دادن اگه امتحانای خرداد کامل بیست باشی دیگه بیشتر از نصف و رفتی چو پنجاه درصد قبولی معدله سی و دو استان هم کار کنی بنظرم قبول میشی هر کسی که تلاش کنه میتونه روزی ده ساعت کمه اگه میتونی هر چقدر بیشتر بهتر از صب هفت بیدار شو تا شب یازده بخون من خودم تا یک شب میخونم تیزهوشان و گاز و سیو دو استان و کلی تستای دیگه از گوگل میزنم میگن سوالات نمونه های دو سال قبل صد در صد میاد نمیدونم من از استرسم توی دو روز هشت تا جوش در اوردم میترسم که قبول نشم گریه میکنم

کاش دغدغه ترو داشتم بخوای بخونی نمونه و عادی نداره من ۳سال متوسطه اول ۳سال متوسطع دوم نمونه دولتی بو ...

منم همینطور 

۶ سال نمونه پرس خوندم 

آخرشم‌موقع کنکور گند زدم و هیچی نشدم

تو دنیایی که 51 بر 17 بخش پذیره هیچی از هیچکس بعید نیست...⁦👩‍🦯⁩
ببین من دارم به تو میگم فدای سرت ، فدای یک تار موت ، غصه خوردن داره؟؟؟ آخر اخرش این که یک سال میری م ...

اینکه امتحان تیزهوشان و نمونه یکی شدن و من هیچی از استعداد تحلیلی و تحصیلی نمدونم

روزی چند ساعت بخونم قبولم؟

آره من فقط ۱ هفته وقت داشتم خوندم قبول شدم نترس میشه بهرحال همه همینن سال نهم سخته یا بیخیالن اکثرا 

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
منم نهم هستممم و مثل تو  نه ک نخونده باشم ولی من اصلا نمیدونستم نمونه و تیزهوشان اینا چیه همیش ...

ایشالا قبول میشی 

ولی نشدی هم مهم نیس 

من قبول شدم با کلی استرس ولی تهش هیچی نشدم😂⁦❤️⁩

تو دنیایی که 51 بر 17 بخش پذیره هیچی از هیچکس بعید نیست...⁦👩‍🦯⁩
2801