2733
2734
عنوان

مژه هام بلنده اکستنشن کنم؟

457 بازدید | 33 پست

مژه های خودم خیلی بلنده ریمل میزنم عالی میشه ولی میخوام یه تغییر کنم که داف تر شمم کاشت انجام بدم به نظرتون؟

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه مژه هات میریزه

میخوام نامزدمو که جداشده بودیم بعداز مدت ها ببینم میخوام فقط بهش ثابت شه چقدر بدون اونم خوشحال بودم به نظرت این کارو کنم؟

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
2731

مژه های منم بلند و پر بود ولی دو ساله اکستنشن میکنم 

اصلا جنس اکستنشن و افکت هایی که میزنن کلا با مژه طبیعی فرق داره 

اگر روزی از خاورمیانه پرسیدند بگو خاکی بود که افغانش به ایران می‌گریخت ایرانی اش به ترکیه ، ترکش به سرزمین سبز ها و بور ها ....که رفتن های ما هجرت نبود گریز بود ، سفر نکردیم کوچانده شدیم ، بگو از مرگ به آوارگی پناهنده شدیم.از خفت به بی وطنی!
میخوام نامزدمو که جداشده بودیم بعداز مدت ها ببینم میخوام فقط بهش ثابت شه چقدر بدون اونم خوشحال بودم ...

نه عزیزم 

به این چیزا نیس ک به جاش لباسای خوب و مرتب بپوش و یکم آرایش کن

جز گوشه ی قناعت از این خاکدان مَگیر/غیر از کنار هیچ ز اهل جهان مَگیر
چیزه خاصی نگفتم 😐

اتفاقا خوب کردی گفتی

2706