2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838688 بازدید | 670377 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
خب زینبی جون اگه لوله هام هیدرو بودن چی؟ هزار بارم انتقال بدم نمیگیره که😔😔😔 میخوام خیالم راحت بشه

آخه اگر هیدرو بودن میدیدن دیگه 

فیلم عمل رو داری؟ اگر این قدر نگرانی نشون یکی دیگه بده 

گلم از عوارض لاپرا نمیتونم بگم چون میترسم هر کس لازم داره استرس بگیره ولی بدون عمل خیلی خیلی سنگین و پر عوارضی هست، درسته باز نمی کنن شکم رو ولی اصلا این جور که فکر میکنی نیست 

هیسترو کاملا فرق داره، و خیلی کم تهاجمی تره

خدا از دهنت بشنوه، ممنون عزیزم💕💕💕

منم دلم روشنه دفه بعد صد درصد ماماني الانم فكر نكن كه خودت مشكل داشتي ممكنه هيج مشكلي ام نباشه شانسه بيشتر انگار به هيچي ام ربط نداره ولي برسيا هيسترو فكر كنم برات از همه بهتره اگه نكردي 

معلومه یا توهم زدم؟؟

هاله داره معلومه عزیزم، میخوای چندروز صبر کن پریود نشدی برو آزمایش، من که امروز لکه بینیم شروع شده پریودم تو راهه😕😕😕

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
😂😂😂 کار خاصی ام نیستا در حد یه دقیقه میاد اول فامیلیت و اسمت رو میپرسه برای اینکه مطمئن بشه خودت ...

آره ولی واسه من دکتر داشت تزریق می کرد من یه لحظه یچیز تیز حس کردم خورد به رحمم داخلش خودمو کشیدم عقب دکتر کفت خودتو جمع نکن دارم جنیناتو میزارم منم گفتم مگه دارید میزارید گفت آره تکون نخور حالا من مثانمم پر بود. ماما با اون دستگاه سونو رو شکممو فشار میداد که دکتر قشنگ رحمو پیدا کنه گفتم الان ببخشید مثانم خالی میشه پیش دکتر آبروم میره😁 خلاصه کلی اونروز استرس داشتم با مثانه پر😬

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2706