2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838688 بازدید | 670377 پست
اخه منم 27سالمه همه میگن پیرشدی وبچه نداری.هفت ساله ازدواج کردم.براهمین پرسیدم.یه بارهم ای وی اف کرد ...

عزیزم اگه به شما میگن پیر من چی بگم که 35 سالمه، ببخشیدا ولی بعضیا کلا حرف اضافه زیاد میزنن شما اهمیت نده، من هرکی بهم میگه چرا بچه دار نمیشی میگم فعلا زوده به وقتش بچه دارم میشیم😅😅😅

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
بچه ها کسی میدونه خوردن باقله تو بارداری ضرر داره یا نه؟؟  @زینبی_بابا    

زیاد نخور چون کم خونی میاره ما هم الان کم خونیم و باید اهن مصرف کنیم🌷🌷اما کم بخور

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر شرایط انتقال رو داشتی خب فرش انتقال بده اگر نه اصرار نکن ولی اگر شرایط برلی انتقال جور بود و م ...

میگن فریز بهتر جواب میده اگه بشه که من فریز میکنم ی کار عقب افتاده دارم میخوام تمومش کنم خیالم راحت بشه ازش 

...پس بستگی به نظر خودمون داره 

اخه منم 27سالمه همه میگن پیرشدی وبچه نداری.هفت ساله ازدواج کردم.براهمین پرسیدم.یه بارهم ای وی اف کرد ...

وای این چه حرفیه دختر خوب 

تازه اول جونیته عزیزم 

والا خیلیا تو این سن هنوز ازدواج هم نکردن چ برسه به بچه دار شدن 

مطمن باش ک خیلی زود شما هم ب مادران بی‌خواب ملحق میشی شک نکن 

قرار نیست ما با هر حرفی از تو بشکنیم 

فقط باید رد بشی از ابن حرفا 

اون بالایی حواسش به همه چیزمون هست خیلی بهتر از خودمون میدونه چیکار کنه

2731
عزیزم لوله هات هیدرو نبودن فقط بسته بودن، شک نکن اگر هیدرو بودن میبستن خیالت کاملا راحت گلم خودم رو ...

امیدوارم عزیزم، ممنون

تازه من قبلشم دوبار عکس رنگی رفتم اسمی از هیدرو نیاوردن ولی نه همش دارم منفی میشم فکرم میره به اینجور چیزا

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
امروز ازمایش بده عزیزم🌷🌷جنین چند روزه بوده

۳روزه

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
2740
آزمایش شک نکن 😉😉😉😉

اخه حس پریودیمم شدیده

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
سیما جون انشاءالله نفر بعدی تو میای خوش خبر میشی کلی خوشحالمون میکنی ...برات آیت الکرسی خوندم ..

ممنون قربون محبتت انشالله

سلام عزيزم خوبي ؟ كوچولوت خوبه؟  ميخاستم ببينم من دارم قرص امگا٣ (١٠٠٠٠ ميلي گرم)  ميخورم ...

سلام عزیزم خدا رو شکر، پسر خودت خوبه؟ 

گلم ده هزار!!!! مطمئنی؟واسه من نوشته 1000

هفته ایی دوبار هم باید بخورم، یا هفته ایی دوبار ماهی

من اگه جای شما بودم حتماً امروز آزمایش میدادم 

اخه یکمم حس پریودی دارم

وای این چه حرفیه دختر خوب  تازه اول جونیته عزیزم  والا خیلیا تو این سن هنوز ازدواج هم نک ...

خیلی ممنون.این حرف رامیزنن بدتربه قول شماازدرون خوردمیشم ومیشکنم.اخه جاری 22سالشه وبارداره برادرشوهرسرکوفت میزنه بیشترازهمه میگه.

دیگه داغون شدم بسکه اینجوری بهم میگن.جاری 22سالشه بارداره.برادرشوهرم سرکوفت میزنه

ببخشید ببخشید ولی چه برادرشوهر خاله زنک و فضولی به اون چه شما بچه دارید یا نه که بخواد سرکوفت هم بزنه؟ سنی ندارید ان شالله به زودی زود خدا بهتون بچه سالم و صالح عطا می کنه. 

میگن فریز بهتر جواب میده اگه بشه که من فریز میکنم ی کار عقب افتاده دارم میخوام تمومش کنم خیالم راحت ...

کلا فریز و فرش فرقی نداره عزیزم

ولی چون کار عقب افتاده داری، با خیال راحت بعدا انتقال بده

2706