2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855494 بازدید | 671591 پست
من که مطمئنم مامان یه دونه یا دوتا جوجه ی سالم شدی حالا فردا میای میگی شادن راست گفتیا الکی چه استرس ...

شادن تورو قرآن برام دعا كن تو اين ١٧ روز به اندازه ده سااااال پير شدن

خدا از دهنت بشنوه 🙏خيلي خسته ام 😭

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زینب جان من امروز یادم رفت شیاف بذارم. فردام زمان دوازده روز زدن پرولوتونم هس. اشکال نداره نذاشتم ش ...

مرجان جون شما پرولوتون ٥٠٠ رو هر ١٢ روز ميزني ؟ چرا به من گفتن هر ١٠ روز 

يه چيز شيرين بخور به پهلو چپ بخواب گلم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2731
زینب جان عکس رنگیم مال خیلی سال پیشه همون موقع ک اولین بار رویان رفتم  یبار همون موقع تو رویان ...

گلم هیسترو فقط کافیه احتمالا براي شما 

بله میشه موقع هیسترو خراش هم بدن

اون عکس دیگه الان ارزش نداره عزیزم چون عمل شدی

فقط از طرازی بپرس حتما تا جنینات هدر نره، بعیده لاپرا نیازت بشه 

شادن تورو قرآن برام دعا كن تو اين ١٧ روز به اندازه ده سااااال پير شدن خدا از دهنت بشنوه 🙏خيلي خسته ...

عزیزم، درکت میکنم بخدا از بس سختی کشیدیم وقتی ام مثبت میشیم بازم استرس داریم نکنه جوری بشه، برات 7تا آیت الکرسی میخونم انشاالله خوش خبر بیای😙😙😙

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
@زینبی_بابا   عزیزم تو سیکل انتقال فقط استرادیول میدن؟ آمپول نمیدن؟ به داروهای قبلی من ( متفو ...

عزیزم سیکل کوتاه انتقال داری درسته؟ 

اگر کوتاهه همونا کافیه دیگه نگران نباش 

الان چون دکتر خودت نیست ترسیدی، ولی درست دارن میرن جلو خیالت راحت

مرسي الهام جان انشالله قسمت همه منتظرا فردا بايد بتام رو تكرار كنم دعا كنين عددش عجيب غريب نباشه خي ...

عزیزم خیالت راحت ...مامان شدی جواب آزمایشت هم خوب و نرمال میشه ..به خودت استرس نده حالش ببر و خداروشکر کن

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
اگه برای روز دوم ضخامت زیاد میبود باید شک میکرد وگرنه طبیعیش همین نازک باید باشه چون دیواره ی رحم تا ...

با وجود یک ماه آسپرین خوردن اینقد کم پریود شدم که اصن فکر کنم ریزش نکرده دیواره رحم

زينب جون بارداري مول رو از رو بتا ميشه تشخيص داد تورو خدا به من كمك كنين خيلي حالم بد😭

عزيزم شما چرا اینقدر فکرهای منفی میکنی؟ همه آرزو دارن عدد بتاشون بالا باشه تا خیالشون راحت باشه، اونوقت شما همش نشستی فکرهای منفی میکنی،عزیزم اگر تو نت سرچ کردی، باید بگم اینا همش احتمالات هست، خودشم گفته، یکی از دلایلش هم بارداری چندقلو هست، شما باید 48 ساعت بعد تکرار کنی، اگر روند بالا رفتنش درست باشه نباید نگران هیچی باشی، و الآنم با این استرس ها فقط به خودت و اون کنجد تو دلت ظلم میکنی، بسپار دست خدا، اگر معتقدی که هدیه خداوند 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
ممنون از وقتی که برام گذاشتی و پاسخ دادی  بله دقیقا درسته  دکتر فعلیم هم مخالف با عمله&n ...

عزیزم خیلی لطف داری، آره حتما استراحت بده به بدنت 

بعد اگر من بودم با چند نفر دیگه از جمله نصر ویزیت میشدم و بعد شروع مجدد 

نمیگم وسواس بگیری ها، چون نصر دیدم روش متفاوت برای انتقال اندویی ها داره میگم پیشش بری

در نهایت ان شاء الله خدا بهترین راه رو جلوی پات بذاره و مامان بشی هر چی زودتر 

عزیزم، درکت میکنم بخدا از بس سختی کشیدیم وقتی ام مثبت میشیم بازم استرس داریم نکنه جوری بشه، برات 7تا ...

دقيقا همينه انقدر سختي كشيديم كه بعد از مثبت شدن هم نميتونيم شاد باشيم من كه كارم فقط گريه بوده اين چند روز

انشالله خدا به دلت نگاه كنه فردا خوش خبر باشم و ايشالله تو هم زودي مامان بشي عزيزم🙏🙏🙏🙏

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
2706