2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671337 پست
@زینبی_بابا     عزیزم میگم یچیزی فکرمو درگیر کرده من اون روز پس از انتقال از اتاق عمل او ...

والا نمیدونم گلی آخه بودن دوستان باد واژن داشتن و مثبت شدن

ولی کلا نذار هیچ وقت بدنت تو حالت غیر طبیعی و تحت فشار باشه خصوصا موقع انتقال همیشه تعادل رو رعایت کن

سلام عزیزم نه خطر که نداره فقط استراحت کن من قرص استراديول داشتم و شیاف پروژسترون  پروژسترون ...

زينب جان اينجا كسي بوده بتاش بالا باشه تو اولين آز و يه قلو باردار باشه و ني نيش سالم باشه؟!

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فداااااات😘😘😘🥰🥰🥰 زینبی جون فردا میرم دکتر ،مسیله ی ضروری هست که از دکترم بپرسم؟؟ممنون میشم راه ...

آره گلم همش طبیعیه

کلا نشانه های خطرناک و بی خطر رو بپرس و اینکه اون موقع چی کار کنی و چه جور به دکترت دسترسی پیدا کنی مواقع اورژانس

فعلا اینا به ذهنم میرسه 

فقط کلا بدون بارداری طبیعی نعمت بزرگی هست، خارج از کشور توصیه میشه اولین ویزیت و سونو هفته 10 باشه اگر مشکلی نیست و حالت های عجیب و غریب نباشه

دوستان کيا اندومتريوز داشتن ؟باردار شديد ؟ طبيعي يا اي وي اف ؟ اگه اي وي افي بوديد عمل لاپارا انجام داديد

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
2731
والا نمیدونم گلی آخه بودن دوستان باد واژن داشتن و مثبت شدن ولی کلا نذار هیچ وقت بدنت تو حالت غیر طب ...

دیگه اونروز بهتون گفتم که روز انتقال چقدر تحت فشار بودم آخرشم چی شد😶اگه یادتون باشه ولی می خوام بدونم اگه مشکل از رحمم بود به فکر باشم😒

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
زينب جان اينجا كسي بوده بتاش بالا باشه تو اولين آز و يه قلو باردار باشه و ني نيش سالم باشه؟!

خوبی عزیزم؟ چیکار کردی؟ دکتر نرفتی فعلا؟

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
بنظر میاد قرص خوبی باشه چون من مشکل خواب دارم هم کم خواب هم بدخواب ولی از وقتی اینو میخورم راحت خواب ...

نه انجام ندادم،معتضدی پرسیدم ۵۰۰ تومن گفت،میدونی چیه این کارو یکی یا دو روز قبل از انتقال جنین انجام میدن من هنوز به اون مرحله نرسیدم

خوبی عزیزم؟ چیکار کردی؟ دکتر نرفتی فعلا؟

شادن جان شما چي كار كردي؟

من فردا ميرم دكتر

سلام به همه ی خواهرای گلم ممنون از دعاهاتون 😭😭اما انگار قسمت من نیست دوباره طعم مادر شدن رو بچشم ...

انشاءالله به حق فاطمه زهرا یاطبیعی یا با همین سه تا جنینت دوباره مامان میشی عزیزم برات آیت الکرسی خوندم...

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
شادن جان شما چي كار كردي؟ من فردا ميرم دكتر

من هفته ی بعد میرم انشاالله

اول میرم با جنین شناس صحبت میکنم بعدشم میرم مطب پیش دکترم، میخوام بگم هیستروم کنه قبل از انتقال بعدیم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

عزیزم من اولین بتام ۲۲۱۷ بود دومی ۵۰۱۸ و یکی یک دونه دارم... 🥰

شنبه سونوی غربالگری بودم همه چیز خوب بود خداروشکر، منتظرم جواب آزمایشم هم حاضر بشه تا به دکتر نشون بدم.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
عزیزم همه اینا درست، ولی اصلا نمیتونم نا امید باشم، توکل به خدا ببینیم چی میشه، تا شنبه خدا بزرگه م ...

زینبی جون دکتر به من قرص ال دی داد آسپرینم داد 

من نخوردم فک کردم باید با قرص ال دی شروع کنم از دکترم یادم رقت بپرسم خواستم ببینم کارم درسته یا باید از الان شروع کنم به خوردن؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

زینب جان من امروز یادم رفت شیاف بذارم. فردام زمان دوازده روز زدن پرولوتونم هس.

اشکال نداره نذاشتم شیافو.گفتم فردا دیگه آمپول میزنم.

درد و هیچی هم ندارم .

ولی خوب چند ساعتیه بچه ها تکون نمیخورن.

همش اشکم لب مشکمه از ترس.

چیزیشون نشده باشه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
عزیزم من اولین بتام ۲۲۱۷ بود دومی ۵۰۱۸ و یکی یک دونه دارم... 🥰 شنبه سونوی غربالگری بودم همه چیز خو ...

خانومي دومين آزت روز چند انتقالت بود؟!

2706