2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838600 بازدید | 670377 پست
اره ریداکت کردن هیچ آسیبی ب بقیه جنین ها نمیرسونه این خانم نمیدونم برچه اساسی این حرف میزنن😐

نه گلم *احتمالش *هست 

گاهی آسیب نمیزنه گاهی هم خب... 

بالاخره واقعیته، ولی این بنده خدا از الان استرس بافی می‌کنه رو باید براش ماهیتابه آنا رو آورد😉😉😉

سلام عزیزم علائم پریود و بارداری یکیه گلم کی ازمایش داری؟

۲۳م

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من كه ٤ ماه خونمو ول كردم اومدم خونه مامانم من چي بگم پس 😫 يكي از جفتا پايينه  خيلي استراحتم ...

ان شاءالله میره بالا عزیزم نگران نباش🙏🙏

فدای سر خودت و دوقلوهات بعد زایمانت میری تلافی میکنی فعلا تا میتونی استراحت کن و از بارداریت لذت ببر😍😍😍من نگران عیدم میگم حداقل الان تمیز کنم اونموقع با ی نوزاد سخت میشه که اونم نمیتونم😐😐

خدا جونم شکرت...
به منم حدودای ۳.۲ اسفند گفته  ۲۶ اردیبهشت اخرین پریودم پس با همیم انشاللله به سلامتی😄🌷🌷🌷🌷

من و زینبی و شما تقریبا با همیم😍😍😍ان شاءالله به سلامتی دخملی رو بغل بگیری عزیزم😘

خدا جونم شکرت...
البته زیزی جون اونا تاریخ ۴۰ هفته رو میدن احتمالا زایمان ما برای بهمن ماه سزارین که ۳۸ هفته هست و ط ...

من که به خاطر اندو به احتمال زیاد طبیعی باشم اگه مشکلی نباشه

خدا جونم شکرت...
2740
زینب جان ی چیزی بگم باورت میشه  ی خانوم بیست و هفت ساله ای باردار شد البته طبیعی در تهران&n ...

خیلی ها رو شنیدم این کار رو می کنن ولی به نظرم تو عصری که علم انقدر پیشرفت کرده واقعا" این کار اشتباهه. از همه کسایی که چکاپ های لازم رو انجام میدن به ندرت کسی مشکل دار میشه ولی همون درصد کم هم لازمه انجام بشه این سونوگرافی ها 

الان دیدم دوزش ۱۰۰۰۰ هست  نگران شدم روزی یکی دارم می خورم البته ۳-۴ روز دیگه تموم میشه مشاور ...

عزیزم نگران نباش اگه چند تا دونه فقط مونده 

البته من نمیدونم چند روزه داری میخوری 

قبلا آزمایش دادی حتما رنجش خیلی خیلی پایین بوده ک دکترت صلاح دیده 

من چون تو آزمایشم رنجش از صد هم بالاتر بود اینطور صلاح دید ک قطعش کنم 

یعنی بیست وهفت سال سنش زیادبوده براباردارشدن؟که بیخیال بوده؟

عزیزم فکر کنم اشتباه برداشت کردی 

من سنش رو گفتم ک اونهایی ک این مطلب رو میخونن در جریان باشن ک زمان بارداری، سن ایشون زیر سی و پنج سال بوده ب گفته تمام دکترای زنان و زایمان بهترین سن برای بارداریه ک طبعا ریسک‌ها و خطرات بارداری خیلی کمتره 

من اصلا کار ایشون رو تایید نکردم و نمی کنم 

ایشون اون زمان خودش صلاح دونسته ک نره و نرفته 

و از لحاظ شخصیتی بسیار آدم خوب و مهربون و کلا آسون گیری هستن و آرامش عجیبی تو تموم کارهاشون دارن  ک ربطی ب سن بارداری شون نداره و اتفاقا تو بهترین سن باردارشده 

خیلی ها رو شنیدم این کار رو می کنن ولی به نظرم تو عصری که علم انقدر پیشرفت کرده واقعا" این کار اشتبا ...

عزیزم بالاتر گفتم من فقط چیزی رو ک دیدم گفتم 

زینب جون هم گفت تو اروپا تعداد سونو هایی ک مادران باردار انجام میدن خیلی کمتر از ایرانه 

منم کار ایشونو تایید نمیکنم ولی وقتی خودش ب کارش ایمان داره و تو بهترین شرایط باردارشده چه میشه گفت 

خداروشکر ی بچه سالم و شیرین و آرومی خدا بهش داده  ک زبانزده تو دوستان

گلم از طرازی بپرس حتما،عکس رنگی مجدد گرفتی؟  مطمئنم خیلی محتاط هست و اگه بپرسی تا خیالش ...

زینب جان عکس رنگیم مال خیلی سال پیشه همون موقع ک اولین بار رویان رفتم 

یبار همون موقع تو رویان هیسترو شدم 

پس احتمالا هیسترو و لاپرا لازم باشه 

زینب جان میشه زمانی ک برای خراش میرم کار هیسترو و لاپرا هم همزمان انجام بشه؟؟؟ 

ازمایشم برای ۲۳مه امروز روز ۱۴انتقالمه بنظرتون ازمایش بدم یا بی بی

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
2706