2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855494 بازدید | 671591 پست
خونه تکونی رو که حتما باید داشته باشم فکر کن بچم ده روز اول اسفند به دنیا میاد ی درصدم احتمال بدم نت ...

خونه تکونی دردسره..خونه منم کثیف شده .درو دیوار باید دستمال کشیده شه.فرش و پرده شسته شه..ولی کیه که بتونه اینکارا رو کنه.عید باید بزارم برم یه شهر دورافتاده.کسی نتونه بیاد خونمون 🤭

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
بچه ها شماها که اطلاع دارید میشه خودمون تصمیم بگیرین جنین رو فرش انتقال بدن یا ن فریز بعد انتقال ؟؟

اگر شرایط انتقال رو داشتی خب فرش انتقال بده

اگر نه اصرار نکن

ولی اگر شرایط برلی انتقال جور بود و مثلا کار عقب افتاده داری بگو برات فریز کنن

در کل میتونی خودت پیشنهاد انتقال فریز بدی ولی انتقال فرش شرط و شروط داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام دوستان پریروز قرار بود جواب پاتولوژی بیاد ولی هنوز هم نیومده پریشب رفتیم دکتر بخیه ها رو کشید و ...

سلام عزیزمم...ان شاء الله که همه چیز درست میشه.مشاور درست میگه.یه مدت به خودت برس و به هیچی فکر نکن.دیگه همسرت باید ثابت کنه که چقدر دوست داره و زندگیتون براش چقدر ارزش داره.ان شاء الله که خوب پیش میره و همه مشکلات حل میشن..برات دعا میکنیم همگی💖💖💖

آخه دکتر به من اصلا مکمل نداد منم هیچی سرخود استفاده نکردم به نظرت خودم برم بگیرم؟

نه گلم اصلا سر خود مکمل نخور

منم میخواستم سرخود اوابوست بگیرم، داروخانه بهم نداد گفت فقط با تجویز پزشک دیگه منم فقط با تغذیه پیش رفتم

عزیزم دستشویی ایرانی🤭🤭🤭🤭 منم از فرنگی بدم میاد الانم که سرکلاژ کردم یکی دوبار در روز ایرانی میر ...

منم اصلا نمیتونم استفاده کنم.مسافرت میریم مکافات میشه برام دسشویی رفتن 😣🤭

سلام دوستای گلم تقریبا 2 ماه مونده تا انتقالم  چی بخورم و چه کارهایی انجام بدم بهتره؟ گرمی و ...

سلام عزیزم بهترین موقع این سوال رو پرسیدی

حتما طب سنتی خوب برو

اگر طبعت هم میدونی بگو، اگر مشابه خودم بودی کارهایی که انجام دادم برات میفرستم

نه  من آزمایش سطح ویتامین D منظورم بود نه E

الان دیدم دوزش ۱۰۰۰۰ هست 

نگران شدم روزی یکی دارم می خورم البته ۳-۴ روز دیگه تموم میشه

مشاور ابن سینا بهم گفته بود ویتامین دی پایین باشه لانه گزینی اتفاق نمی افته منم فکر کردم واسه همین دکتر داده و به همه میده قبل انتقال

زينب جون بله اگه خدا بخواد انشالله قسمت همه منتظرا فقط بهم ميگي بتاي ٣٢٠٠ براي روز ١٦ طبيعي هست يا ...

مبارک باشه عزیزم

به سلامتی بغل بگیریش

منم روز شونزده بتام ۳۸۰۰ بود.طبیعیه عزیزم ..مبارک باشه

اخه استرس ريداكت و فلان مياد به جون ادم ايشالا كه دو تا باشن خدا كمكم كنه ديگه واقعا نا ندارم فقط يه ...

عزیزم واقعا مریم _مادر خوب بهت گفت این قدر نت نیا دنبال استرس

امیدوارم واقعا عمل کرده باشی و شیطون بلا بازی نکرده باشی😃😃😃

آخه این سوالا چیه چشم منو دور دیدی پرسیدی😂😂😂😂

2706