2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6834985 بازدید | 670154 پست
منم حتما انجام میدم عزیزم، پناه بر خدا راستش از منفی شدن خسته شدم دلم نمیخواد بقیه جنینام الکی هدر ...

امیدت به خدا باشه انشالله که با این هیسترسکوپی موفق باشی....ازمایش امینی هم انجام دادی؟؟ بعضی ها هم میگن امینی بالا باشه جنین نمیگیره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بگو که مامان شدی؟؟ 😍 😍 😍 

زينب جون بله اگه خدا بخواد

انشالله قسمت همه منتظرا

فقط بهم ميگي بتاي ٣٢٠٠ براي روز ١٦ طبيعي هست يا نه رنج آزمايشگاه بين ١٠٠٠ تا ١٠٠٠٠٠ هست

ممنون ميشم راهنمايي كنين

فردا ميرم دكتر

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
اتفاقا تموم نشدن امروز به شوهرم گفتم دلم یه جعبه بیبی چک میخاد به شوخی یهو رفت یه کارتن بیبی چک مدیک ...

وای شوخی میکنی 

عزیزم 

کلی خندیدم 😂😂😂

ی کارتن میخوای چکار کنی دختر جان😍 

میگم نذر کن سه قلوها گرفتن تو تاپیک پخش کنی 😜

2728
گلم اگر گفته شروع کنی هیچ مشکلی نداره  واسه من متفاوت بود موقع شروع استرادیول آسپرين داد

نمی  وونم فقط گفت از سوم پری ال دی بخور آسپرینم داد نفهمیدم حالا مشکلی نیست که از همون سوم شروع کنم به خوردن درسته؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
امیدت به خدا باشه انشالله که با این هیسترسکوپی موفق باشی....ازمایش امینی هم انجام دادی؟؟ بعضی ها هم ...

ممنونم عزیزم

نه آزمایش ایمنی ام این سری برم به دکترم میگم برام بنویسه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
وایییی 😂😂😂😂 داروخانه ای هنگ نکرده؟🤣🤣🤣

چرا میگه بم گفت واسه چی میخای گفتم میخام دیگه بعد داده من یهو دیدم شوهرم با یه کارتن بزرگ اومد اصا پشما م ریخت خیلی مسخرس بعدم گفت خودت گفتی 

2740
ممنونم عزیزم نه آزمایش ایمنی ام این سری برم به دکترم میگم برام بنویسه

شادن جان شما منفي شدي؟!!!!! من خيليييييييي برات دعا كردم همش تو ذهنم بودي😢😢😢انشالله سري بعد حتما مامان ميشي دوستم

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
چرا میگه بم گفت واسه چی میخای گفتم میخام دیگه بعد داده من یهو دیدم شوهرم با یه کارتن بزرگ اومد اصا پ ...

🤣🤣🤣🤣🤣

حالا من میرم بیشتر از دوتا روم نمیشه از الان باید شروع کنم هرجا داروخانه دیدم دوتا بخرم 😆😆

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
زينب جون بله اگه خدا بخواد انشالله قسمت همه منتظرا فقط بهم ميگي بتاي ٣٢٠٠ براي روز ١٦ طبيعي هست يا ...

مبارکت باشه خانومی 

بسلامتی و دل خوش 

اصلا ب دلت بد راه نده 

چند تا جنین انتقال دادن؟؟ چند روزه؟؟؟ 

وای شوخی میکنی  عزیزم  کلی خندیدم 😂😂😂 ی کارتن میخوای چکار کنی دختر جان😍  میگم ...

بخدا خودم اینقدر خندیدم فقط گفتم چطور اینو ببریم بالا یهو همسایه ای چیزی ببینی چون دقیقا معلومه چیه کارتنش خیلی ام بزرگ بود تا ۸ سال ام بزنم تموم نمیشه😂😂

بچه ها من رو یادتونه پانکچر کردم چند روز قبل؟ از 10 تا تخمک 4 تا جنین شده بود امروز خبر دادن که 2 ت ...

عزیزم شما کجا pgd انجام دادید؟هزینه اش چقدر شد؟ببخشید مشکلتون چی بود وارد سیکل شدید؟

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
یادش بخیر  آنا جون چقدر از این دکتر و دکتر خزعلی اگه اشتباه نکنم صحبت میکرد چون آنا جون هم اند ...

اره میگن که رویا پادمهر در تهران خیلی کارش عالیه..

خاطره شده براتون😍😍 ای کاش منم یه روزی برام این چیزا خاطره بشه اون موقع بچه هام بزرگ شده باشن😢😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2706