2733
2734

اگه این وسط ابروش بره و خودش یاهمسرش خودکشی کنن یا بلایی سر خودشون بیارن میتونی خودتو ببخشی؟همچین موردایی رو دیدم من

چرا انقد راحت حکم صادر میکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چیشده بود؟

یه خانمی تایپیک زده بود ک همسر دوستش  خیانت کرده اینم به دوستش گفته بود که عکسایی همسرش و اون خانم که باهم بودن رو برای شوهر و فامیلاش توی اینستا بفرسه ظاهرا عکسای خیلی بدی هم بوده

چیه داستان به ما هم بگین چه عکسی؟

خانمی تایپیک زده بود ک همسر دوستش  خیانت کرده اینم به دوستش گفته بود که عکسایی همسرش و اون خانم که باهم بودن رو برای شوهر و فامیلاش توی اینستا بفرسه ظاهرا عکسای خیلی بدی هم بوده

یه توضیح بده

خانمی تایپیک زده بود ک همسر دوستش  خیانت کرده اینم به دوستش گفته بود که عکسایی همسرش و اون خانم که باهم بودن رو برای شوهر و فامیلاش توی اینستا بفرسه ظاهرا عکسای خیلی بدی هم بوده

یه خانمی تایپیک زده بود ک همسر دوستش  خیانت کرده اینم به دوستش گفته بود که عکسایی همسرش و اون خ ...

ای وایی اینو خونده بودم..اتفاقا منم با خودم ایو گفتم...اینکار درست نیست...خدا هم که خداست ستار العیوبه

خانمی تایپیک زده بود ک همسر دوستش  خیانت کرده اینم به دوستش گفته بود که عکسایی همسرش و او ...

یا امام زمان😥😮

نمیدونم واقعا چرا با آبروی بقیه بازی میکنن

بعد فکر کن اومدن عکسو تو این سایت هم گذاشتن

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ✨💗
خانمی تایپیک زده بود ک همسر دوستش  خیانت کرده اینم به دوستش گفته بود که عکسایی همسرش و او ...

متاهلی که خیانت میکنه و زن یا مردی که با متأهل میریزن رو هم ، لابد پیه همه چیو به تنشون مالیدن شما جوش اونارو نزن به قول فرمایش امام علی که : هر کسی که با عملی که میدونه اشتباهه خودش رو در مظان اتهام قرار بده  غیراز خودش کسی دیگر رو نباید سرزنش کنه

H خدا رو چه دیدی شاید شد M
متاهلی که خیانت میکنه و زن یا مردی که با متأهل میریزن رو هم ، لابد پیه همه چیو به تنشون مالیدن شما ج ...

خودشون صلاح خودشونو بهتر میدونن

ولی اگه این مسئله ب گوش فامیل و در و همسایه رسید دو خانواده از بزرگ تا کوچیک بی ابرو میشنو تا اخر عمر انگشت نما میشن خیلی بده کسی الکی قربانی بشه

چون مشابه این قضیه رو دیدم ک چقد طبعاتش بد بود یا اون افتادم