2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855557 بازدید | 671596 پست
جدی میگی بساراجون؟ چه تحملی داشته هااا، خیلی سخته اینقدر بیخیال باشی من که تو فامیلو آشنا هیچکسی رو ...

این یدونه واقعا عجیب و استثنایی بود 

راستش ی سیدی تو مشهد بهش گفته بود بچت پسره ولی الکی هی نرو سونو ببینی چ خبره اونکه بهت داده سالم داده نگران نباش 

خودشم سیده و خواب بچشو دیده بود خلاصه هیچکس حریفش نشد ک دیگه بره سونو

زينب جونم ممنونم بايت توضيحاتت شما بتات چند بود؟! به من گفت با اين بتا احتمالا قلبش هم ديده بشه😬

بتا اول روز 15 بود شد 500

بتا دوم روز 17 شد 1700

امیدواری خوبی داده ولی باید بدونی حدود  روز 21 بعد از لقاح قلب اولین ضربان رو داره 

یه جا دیگه هم خوندم 18 روز بعد از لقاح

بعد حالا مراحل تقسیم کیسه زرده و اینا هم بماند

سایزش الان اون قدر ریزه دستگاه نمیتونه ضربان قلبو detect کنه حتی داپلر

اینم میدونی که رویت ساک و قلب اول با همون دستگاه سونو های عادی هست همونجا که برای سونو های پانکچر و انتقال میرفتی

اونجا هم هر چی بگی من لک دارم حامله ام هیچ کی محل نمیده کلی معطل میشی 

پس استراحت کن، نه مطلق ولی دیگه غذا و ظرف شستن رو بسپار به بقیه

مراقب هم باش یبوست نگیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی هم عالی  فقط عسل رو ترجیحا کنار بذار تا زایمان

عزیزم مشکل عسل چیه منم میخورم؟🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
گفت نمیخواد البته یه بچه دارم

به سلامتی عزیزم خدا نگهش داره

اونو سزارین کردین؟ اگر آره حتما هیسترو واجب میشه یا حتی لاپاراسکوپی چون سزارین ممکنه باعث چسبندگی شده باشه 

واسه سارا جون هم مثل شما بود

بعد از لاپرا، انتقال داد باردار شد

2731
این یدونه واقعا عجیب و استثنایی بود  راستش ی سیدی تو مشهد بهش گفته بود بچت پسره ولی الکی هی نر ...

چه آرامشی داشته واقعا خوشبحالش

من تمام زندگیم شده استرس اونم برای بچه فقط، خدا خودش کمکم کنه ...

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
خونه تکونی رو که حتما باید داشته باشم فکر کن بچم ده روز اول اسفند به دنیا میاد ی درصدم احتمال بدم نت ...

البته زیزی جون اونا تاریخ ۴۰ هفته رو میدن احتمالا زایمان ما برای بهمن ماه

سزارین که ۳۸ هفته هست و طبیعی معمولا ۳۹🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
چه آرامشی داشته واقعا خوشبحالش من تمام زندگیم شده استرس اونم برای بچه فقط، خدا خودش کمکم کنه ...

دقیقا خوب گفتی الانم با همون آرامش داره بچشو بزرگ میکنه 

یعنی استرس براش بی معنیه 

زینب جان ی چیزی بگم باورت میشه  ی خانوم بیست و هفت ساله ای باردار شد البته طبیعی در تهران&n ...

آره باورم میشه

منم اگر طبیعی بود بارداریم اولین سونو هفته 10 یا 12 میرفتم و هر چند تا سونو که تو اروپا عرف هست، چون اونجا هم زیاد سونو نمی کنن

البته مثل اون خانم هم دیگه تفریط هست چون الان تو این همه پیشرفت کردیم 

خیلی طب سنتی رو قبول دارم ولی یه جاهایی مثل واکسن و سونو و حتی مسواک زدن، پاشون رو از گلیمشون فراتر میذارن

یا میگن فولیک اسید و قرص آهن نخورید یا لووتیروکسین، اینجاها دیگه منطقی نیست حرفشون

ممنون عزیزم  ،،راستی چکار کنم تو این ی هفته من و شوهرم که برا سیکل خوب باشه؟ گرمی چی بخورم؟؟ ...

عزیزم حسابی آبمیوه طبیعی بخورید مثل آب انار

رژیم پر پروتیین هم عالیه 

پیاده روی کن ولی دولا راست نشو خیلی که به تخمدان هات فشار نیاد

فعالیت زیاد خون رسانی به اندام های تناسلی رو بالا میبره و به داروها بهتر جواب میده، حتی بعد از انتقال هم عالیه

فقط خودتو خسته نکن و از نفس ننداز همین

خیلی عادی

گرمی های عجیب و غریب که تا حالا نخوردی هم اضافه نکن به برنامه ات عزیزم

طبع خودت رو باید بدونی و طبق اون جلو بری

اصلا تقلید نکن 

مثلا اگر لووتیروکسین میخوری دیگه نباید شیرسویا مصرف کنی

یا اگر طبع سرد داری و مستعد یبوست هستی نشاسته نخور

راستی غذاهای نفاخ هم این مدت نخور دل‌درد میگیری اذیت میشی 

نگران انواع ترشح و دردهای قابل تحمل در ناحیه تخمدان هم نباش، تخمک ها هم آزاد نمیشن خیالت راحت

عزیزم مشکل عسل چیه منم میخورم؟🌷🌷

گلم کارشناس تغذیه گفت به مقدار ناچیز سم بوتولینوم داره که همون مقدار هم ممکنه برای جنین خوب نباشه 

حالا خودم هم قراره سرچ کنم ببینم چون خیلی دوست دارم

نگران هم نشی چون خودم تا قبل از اینکه بفهمم یک کیلو عسل تو دوران ویارم خورده بودم

عزیزم حسابی آبمیوه طبیعی بخورید مثل آب انار رژیم پر پروتیین هم عالیه  پیاده روی کن ولی دولا ر ...

الهی خیر ببینی ،ممنون از اطلاعاتت واقعا سردر گمم ک چکار کنم ،،ی کم احساس میکنم طبع بدنم سرد شده باید رو گرم کردنش کار کنم 

خیلی ممنون عزیزم😘😘

زینب جان منم سزارین شدم ب لاپرا و هیسترو نیاز دارم؟؟ 

گلم از طرازی بپرس حتما،عکس رنگی مجدد گرفتی؟ 

مطمئنم خیلی محتاط هست و اگه بپرسی تا خیالش راحت نشه برات سیکل رو شروع نمیکنه 

تو رویان که بعد از سزارین حداقل باید هیستروسونوگرافی داد واسه بچه دوم اگر لازم شد هیسترو باید کرد 

بتا اول روز 15 بود شد 500 بتا دوم روز 17 شد 1700 امیدواری خوبی داده ولی باید بدونی حدود  روز ...

زينب جون شما بتات نرمال بوده

به نظرت چرا بتاي من بالاست

كسي اينجوري بوده؟!

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
الهی خیر ببینی ،ممنون از اطلاعاتت واقعا سردر گمم ک چکار کنم ،،ی کم احساس میکنم طبع بدنم سرد شده باید ...

عزیزمی 

ان شاالله مامان بشی 😍 😍 😍 

فقط مراقب باش تعادل رو رعایت کنی و داروی گیاهی همزمان با سیکل نخوری چون شدیدا تداخل دارن

اگر قرار شد انتقال بدی، 

بعد از انتقال اگر پاهات گرم نبود در حدی که اذیت نمیشی جوراب بپوش، منظورم اینه اگر جوراب پوشیدی و کلافه بودی در بیار 

اگر همیشه آناناس میخوردی الانم بخور

آب انار و آب پرتقال تازه هم من و همسرم قبل از پانکچر خیلی زیاد میخوردیم

عسل طبیعی هم همین طور

حمص هم عالی بود، درسته با نخود هست ولی چون ارده و روغن زیتون داره و گرم هست به طرز جالبی نفخ نداره یا خیلی کمه نفخش

سبزیجات مثل جعفری هم عالیه باهاش تبوله درست کن و کنار غذا بخورین

تخم مرغ محلی هم بگیر دو بار در هفته صبحانه به صورت نیمرو درست کن با روغن زیتون 

کنارش یک پیاز کوچیک و سه تا خرما بخورید

هر صبح 7 عدد زیتون و هر شب 7 عدد انجیر هم عالیه

گلم اینا که گفتم تقریبا برای تمام طبع ها هست

یه مدت فراموشی گرفته بودم چند تا نکته رو یادم میرفت به دوستان یاد آوری کنم🙈🙈🙈🙈

2706