2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671257 پست
الهی عزیزم... ان شاء الله هر چی زودتر زودتر مامان بشی و باقی جونیتو بیشتر لذت ببری و فقط واسه زایمان ...

فدای تو عشقم خدا نی نی تو حفظ کنه💖💓🙏

●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خدا همه امون یه چیزیمون میشه ها، واقعا راه سخت و پر استرس گناه داریم ولی دوست من حواست هست به جای ...

ممنون با حرفاتون ارامش ميگيرم من از خدامه سه تا سالمم باشه بمونه منتها خيلي ريسكه و نميزارن معمولا بمونه حالا توكل به خدا هر چي صلاحمه ممنون ازت ،راستش از بس سر سقطا اذيت شدم الانم اين استرسو دارم 

2731
١٦ ام انتقال دادم روز چندم ميشه تازه كلي اب خوردم بيبي زدم الان

بنظرم نباید الان بی بی میزدی چون اجتمالا بخاطر تاثیر ماده آمپول اچ سی جی ک قبل انتقال زدی و هنوز تو بدنت مونده بی بی چک مثبت نشون داده!چون بی بی چک میزان اچ سی جی توی ادرار رو مبنای تایید تست میذاره

خــــدا امیــد من است...
١٦ ام انتقال دادم روز چندم ميشه تازه كلي اب خوردم بيبي زدم الان

آخه دختر گل میگن بیبی چک ممنوع حالا نزدیک آزمایش شیطون گولت زد یه چیزی ،روز سوم ،روز سوم بیبی چک  فکر کنم استرس وفکر خیال دوست داری یه کم آیت الکرسی بخون آروم بشی به چیزای خوب فکر کن بیبی چکم فراموش کن مامان گل 

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
به خدا همه امون یه چیزیمون میشه ها، واقعا راه سخت و پر استرس گناه داریم ولی دوست من حواست هست به جای ...

اره ریداکت کردن هیچ آسیبی ب بقیه جنین ها نمیرسونه این خانم نمیدونم برچه اساسی این حرف میزنن😐

خــــدا امیــد من است...
ممنون از همتون قوت قلب منيد واقعا 😍♥️♥️♥️♥️😊

کاشکی من روز دوم بی بی چک مثبت ببینم😂😂😂 خوبه که عزیزم زودتر خیالت راحت میشه، تعدادشم بسپر دست خدا همیشه بگو خدایا هرچندتا که به صلاحمه بهم بده خودش بهتر میدونه، آفرین دختر خوب😍

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
بخدا وايسا عكس بگيرم ميزارم 

شاید تاثیر آمپول قبل از انتقال  باشه

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
😔😔 من خودمم میگفتم این ivfیا همون میکرو هیچ فرقی باهم ندارن تو نگو که میکرو اسپرم باسوزن داخل تخمک ...

جقد من و تو شبیهیم منم ۱۴ ازدواج کردم با پسرعموم ۴ سال جلو گیری از ۱۸ سالگی اقدام دارم تا الان که ۲۲ سالمه

2706