2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838673 بازدید | 670377 پست
@زینبی_بابا     زینب جان چه کنم؟.مثبته الان؟ من از روز۱۳ داروهام قطع کردم امروز روز۱۶ بو ...

عزیزم منم دیدم هاله داره زنگ بزن به دکترت بگو حتما

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هاله داره معلومه عزیزم، میخوای چندروز صبر کن پریود نشدی برو آزمایش، من که امروز لکه بینیم شروع شده پ ...

من از همون روز داروهام قطع کردم شادن جان الان اگر باشه هم خراب شده دیگه فکر کنم

2731
منم دلم روشنه دفه بعد صد درصد ماماني الانم فكر نكن كه خودت مشكل داشتي ممكنه هيج مشكلي ام نباشه شانسه ...

ممنونم سمانه جون، پناه بر خدا

آره هیسترو نشدم تا حالا دوست دارم رحمم بررسی بشه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2738
لی لا جون برای اطلاعت میگم دکتر طرازی به منم روزی 300 واحد گونال داده (با توجه به اینکه فکر کنم سنمو ...

لی لی جون گونال پیدا کردی؟ راستش من خیلی سرچ کردم دیگه داشتم می ترسیدم چون اکثرا زیر 300 تجویزشون بود. مرسی که گفتی

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
من از همون روز داروهام قطع کردم شادن جان الان اگر باشه هم خراب شده دیگه فکر کنم

نه عزیزم جنین که بگیره دیگه مثل بارداریه طبیعیه این پروژسترونم که میبینی میدن محض محکم کاریه وگرنه اینهمه آدم که طبیعی باردار میشن مگه دارو مصرف میکنن بعدش

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
آره عزیزم دکتر من طرازی بود  نه اطلاعی ندارم  من کل کارهام بخاطر بیماری مادرم عقب افتاد ...

انشالله به زودی مامان هم حالشون خوب میشه و شما هم نی نی میاری واسه سونوگرافیست کوچولوت عزیزم. امیدوارم هرچی برات پیش میاد خیر باشه بسارا جانم.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2706