2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6831964 بازدید | 669926 پست
سلام  معمولاً بی بی چک چت روز بعد از انتقال نشون میده؟ اگر روز ۹ بزنی منفی باشه امکانش هست آزم ...

روز 9 زوده. مشخص نمیشه عزیزم.

بله عزیزم.من خیلی دوستان دیدم حتی روز13و 14هم بی بی منفی شده ولی ازمایش مثبت...کلا براهمین میگن ب بی بی چک اعتباری نیست..اما ادم.طاقت نمیاره😁

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم.روز 9 ک خیلی زود بوده بی بی چک...من.باجنین بلاست روز12بی بی خیلیی کمرنگ بود...روز13مشخص بودکام ...

منم جنینام بلاست بودن عزیزم، ممنون جواب دادی❤❤❤ توکل به خدا

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم جنینام بلاست بودن عزیزم، ممنون جواب دادی❤❤❤ توکل به خدا

انشاءالله ک مثبت میشی و خوش خبرباشی عزیزم🙏🌼

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
شوهر ناشکر من ،مرد عاشقی که ۶ سال ادعای عاشقی کرد تا بله رو گفتم پریروز با بطری اب زد تو صورتم و دعو ...

واقعا نمیدونم چی بگم عزیزم😢😢😢😢😢😢😭😭😭

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2728
سلام من امروز روز ۱۲ انتقال  دیروز بی بی چک گذاشتم هاله انداخت امروز گذاشتم منفی شد کلا گیج ش ...

عزیزم همین که یکبار هاله انداخته جای امیدواری...انشاءالله خدا دلت شاد کنه مثبت بشی برات آیت الکرسی خوندم..

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
نفسي جون خوبي عزيزم ؟ گل پسرت خوبه ؟ خانمي مطمئني پسرت گرسنه نيست ؟ فقط شير خودت رو بهش ميدي ؟ پسر م ...

سلام.عزیزمِ.ممنون شما خوبین...فرشته هات چطورن؟

عزیزم.من اصلا سر ازکار بچم درنمیارمِ.بعد20روز من هنوز سیری و گرسنگیش تشخیص نمیدم😐من شیرم کمه ولی بااین وجود مدام میخاد بمکه ..ک روزی حدود4دفعه هردفعه60سی سی شیرخشک.میدم. و اینکه چندقه بعد شیرخشک هم باز دهنشو باز میکنه منم سینم میذارم دهنش باز میخوره...اصلا نمدونم گرسنه هست یا حرص مکیدن داره و از سبنه من ب عنوان پستونک استفاده میبکنه

شما ک تجربت بیشتره میدونی چرااینطوریه؟

عزیزم.هر لحظه دعاگوی همتونم اگه قابل باشم..وقتی پسرم.تو بغلمه وشیر میدم این لحظات رو برای همه منتظرا ...

ممنون عزیزم ان شاالله فردا با خبر خوب بیایم هممون

امید و توکلمون به خداهست

سلام.عزیزمِ.ممنون شما خوبین...فرشته هات چطورن؟ عزیزم.من اصلا سر ازکار بچم درنمیارمِ.بعد20روز من هنو ...

نفسی جان تا گریه کرد فکر نکن گرسنه هستا هی الکی شیر نده بعد دل درد میگیره نفخ میکنه بچه سیر شیر بخوره تا دوساعت دیگه شیر نمیخواد تازه اگر دل درد بگیره همین مک زدن کمی ارومش میکنه اما چون بازم شیر میره دهنش بدتر میشه 

قشنگ و کامل شیرش بده بعد دیگه مطمین باش گرسنه نیست

2740
جنینت چند روزه بوده؟ آره امکانش هست. من روز دهم زدم هاله انداخت. در حالیکه رو ۱۴ ام بتام ۳ هزار بود ...

عزیزدلم خدا حفظشون کنه برات😍😍😍

منم فردا روز یازدهمم میشه دوست دارم پس فردا بی بی بزنم دل تو دلم نیس

خــــدا امیــد من است...
ان شاءالله ک گرفته عزیزم

ممنونم

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
انشاءالله که حالت های بارداری عزیزم ...انشاءالله مثبت میشی ..

انشالله چشمم آب نمیخوره از خودم

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
جنینت چند روزه بوده؟ آره امکانش هست. من روز دهم زدم هاله انداخت. در حالیکه رو ۱۴ ام بتام ۳ هزار بود ...

یه سوال دیگه! کیفیت جنین چقدر مهمه تو مثبت شدن بارداری؟ برامن سه تا جنین با گرید آ و بی و سی گذاشتن

خــــدا امیــد من است...
یه سوال دیگه! کیفیت جنین چقدر مهمه تو مثبت شدن بارداری؟ برامن سه تا جنین با گرید آ و بی و سی گذاشتن

عزیزم امیدت به خدا باشه خدا اگر بخواد به نظرت به گرید و بلاست و چند روزه بودن کار داره؟ اروم باش و توکل به خدا کن همین

نفسی جان تا گریه کرد فکر نکن گرسنه هستا هی الکی شیر نده بعد دل درد میگیره نفخ میکنه بچه سیر شیر بخور ...

عزیزم.چون شیر خودم از اول کم بود نمتونم تشخیص بدم ک سیرمیشه یانه..اخه گاهی وقتا نیم.ساعت بیشتر میمکه من نمدونم اصلا چیزی تو دهنش میره یانه؟

اصلا یک کلمه ام باهام حرف نمیزنه البته تحت فشارم هست برای کارش😔چیکار کنم ،بش گفتن اصا امکان نداره ب ...

قربونت بدم سمانه جون شرایط بدی قرار گرفتی تو این روزها ی حساس ..تو مواظب امانتی هات باش تو رو خدا به منفی شدن فکر نکن حداقل مثبت بشی از مشکلاتتون کم بشه..همه چیز بسپر به خدا انشاءالله هرچی به صلاح شماست همون بشه..

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
2706