2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6854135 بازدید | 671516 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگه توی دفترچتون ننوشتن؟ قبل از انتقالی؟ 

نه دارو از قبل داشتم. قبل از انتقال ام. 

چه قدر منتظر مادر شدنم! خداجونم. تیکرم را با خوشی وراحتی به پایان برسان . خدا جونم دو قلوهام سپردم دست خودت مواظبشون باش
2731
تبریککککک التماس دعای ویژه فردا سونوی منم با فولی ها خوب باشن..

آمین عزیزم.چقد مهربونی حواست به همه بچه ها هست.ایشالا هر چند تا فولی داری برات جنین های قوی بشن و هرچندتاش رو میخوای برات نی نی بشه

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
سلام  معمولاً بی بی چک چت روز بعد از انتقال نشون میده؟ اگر روز ۹ بزنی منفی باشه امکانش هست آزم ...

جنینت چند روزه بوده؟ آره امکانش هست.

من روز دهم زدم هاله انداخت. در حالیکه رو ۱۴ ام بتام ۳ هزار بود و دو قلو .

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
سلام دوستان  امروز رفتم سونو و خداروشکر قلب کوچولوی فندقم تشکیل شده،💖💖💖💖 ان شاء الله بحق ا ...

عزیزممم مرضی جان خداروشکر خوش خبر باشی همیشه

الهی که این دوران و راحت و با ارامش سپری کنی و فسقلیو بغل کنی

خیلص خبلی خوشحال شدم خدا حفظش کنه براتون 🌸🌸🌸

شما هم شوهرت آزواسپرمه؟؟

آره متاسفانه ...بخاطر واریکوسل شدید ..عمل هم کرد و همراه عمل نمونه برداری و فریز اسپرم.. ولی بعد عمل  آزمایش داد فرقی نکرده بود ...

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
کاش منم باردار بشم فردا روز۱۱هست بنظرتون بی بی جواب میده؟

انشالله که مامان شدین والا من رابطم اصلا با بی بی خوب نبوده و نیس روز ۱۳ فقط آزمایش دادم.وقتی بتام ۸۰۰ بود به زور بعد ۲ دقه هاله کمرنگ افتاد 

اینم فکر کنم سارا جونه،البته اونی که داره شیر میخوره هنوز تو دلشه

😄😄

عزیزم...ان شاء الله قسمت خودت سه چهار تا نی نی پشت سرهم شیر به شیر👶👶👶👶

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
صدتا دکتر عوض کردم مگه بجز میکرو و ای وی اف  و ای یو ای درمان دیگه ای هم هست ، همش بهم میگه نمی ...

تهرانی؟ دکترت کیه؟ بابا ۳۳ که سنی نیست دختر تخمک اهدایی بگیر اصلا

(ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین) خدایا بخاطر همه معجزات زندگیم سپاسگزارم 👨‍👩‍👧‍👦🙏
2706