2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855196 بازدید | 671572 پست
اره بابا منم کلی جابجا خوردم امروز تو بیمارستان بهم گفت ۴ تا رو که میخوری یا حدود هر ۶ ساعت بخور یا ...

ساعتش جابه جا بشه مهم نيس

اما من نمي دونم امروز دوتا خوردم يا سه تامم خوردم 

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم کی آزمایش داری؟

هنوز ندادم عزیزم ۲۳آذر نوشته برام امروز روز۱۰بودم

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو

سلام دوستان 

امروز رفتم سونو و خداروشکر قلب کوچولوی فندقم تشکیل شده،💖💖💖💖 ان شاء الله بحق امام حسین روزی همه منتظرها 🙏🙏🙏🙏

@زینبی_بابا    

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
سلام دوستان  امروز رفتم سونو و خداروشکر قلب کوچولوی فندقم تشکیل شده،💖💖💖💖 ان شاء الله بحق ا ...

تبریککککک

التماس دعای ویژه فردا سونوی منم با فولی ها خوب باشن..

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
تبریککککک التماس دعای ویژه فردا سونوی منم با فولی ها خوب باشن..

یا امام رضا ناامیدش نکن، آمین 🙏🙏🙏🙏

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏

سارا1369#  

عزیزم کاش یه خبر بدی از خودت....

صبح رفتی دکتر چی شد؟؟؟؟

امشب سونوی ان تی داشتی عزیزم انشاله نی نی خوب خوب بوده

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

کسایی که دکترشون نصر بوده میشه کمکم کنید. از روز اول پریود. 4تا استرادیول. یک دور نافی. است. یادم رفته آمپول. پروژسترون هم. هست یانه؟ راهم. دور. نمی تونم. برم. مطب. زنگ که جواب. نمی دن  

چه قدر منتظر مادر شدنم! خداجونم. تیکرم را با خوشی وراحتی به پایان برسان . خدا جونم دو قلوهام سپردم دست خودت مواظبشون باش
ایشالا که مثبتی و از این به بعد مامان سیما صدات میکنیم. دختر عموت چطوره عزیزم؟

قربونت ممنون اونم قراره فردا بریم پیش دکترش عکس از ریه هم پس فردا باید بره بندازه البته از کل بدنش ک متاستاز رو بررسی کنن و نوع ندولی ک دراومده

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
2706