2733
2734
عنوان

دورهمیه حس شیشمای قوی🧡🥳😻🌈🌈🌈 فقط اونایی که حس شیشم دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 14149 بازدید | 1729 پست
نمیدونم این اقامحمد نامحرمه یا همسرتونه.اگ همسرتونه حس کردم یه روضه بگیرید

نامزدیم

روضه؟ برا چی یعنی چی؟

برام دعا کنید به رهایی و آرامش برسم… خیلی سختی کشیدم و انگار که تحت اسارتم… 
نمیدونم این اقامحمد نامحرمه یا همسرتونه.اگ همسرتونه حس کردم یه روضه بگیرید

نامحرمه قرار بود بزودی عقد کنیم

برام دعا کنید به رهایی و آرامش برسم… خیلی سختی کشیدم و انگار که تحت اسارتم… 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نامزدیم روضه؟ برا چی یعنی چی؟

یعنی مشخص میشه دیگ که این آدم به درد شما میخوره یانه.البته حسم اینو گفت باز هر طور صلاح میدونید

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
نامحرمه قرار بود بزودی عقد کنیم

پس همون.ارتباط نداشته باشید فعلا ان شاالله که این سری بیاد خواستگاری یااگ اومده دوباره بیاد و تلاش کنه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2731
استارتر شما کلا ادم خوبی هسای ولی فقط یه اخلاق بد یا نمیدونم یه گناهی داری انجام میدی یه جور تنها لک ...

سلااام 

میشه یه چیز هم راجع به من بگی ؟😁🌸🌸🌸

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋
پس همون.ارتباط نداشته باشید فعلا ان شاالله که این سری بیاد خواستگاری یااگ اومده دوباره بیاد و تلاش ک ...

عزيزم خواهش ميكنم ميشه ج بدي براي منم ميلاد چي حس ميكني راجبش بگو عقد كرده يا رل داره برميگرده يانه اصلا بهم فكر ميكنه 🥺🙏🙏

عزیزم من جدایی تو زندگیم هست یا نه زندگیم با همسرم ادامه داره

نمیدونم ولی توسل کنید به حضرت زهرا یادتون نره ها پشت گوش نندازید

سلااام  میشه یه چیز هم راجع به من بگی ؟😁🌸🌸🌸

شماانگار در کودکی یه آسیب دیدید ولی دختر قدرتمندی هستی نماز میخونید؟

2706