2733
2734
عنوان

اینکه به یه آقا بگی جان زشته؟؟🙄

906 بازدید | 64 پست

داشتم با دکترم صحبت میکردم یه سوال پرسیدم ازم منم حواسم نبود متوجه نشدم که سوال پرسیده 

بعد که دوباره صدام کرد پرسید منم یهو از هپروت درومدم گفتم جان؟؟؟؟

حالا فک میکنم زشته کاش حواسم میبود😢

خیلی بده به نظرتون؟؟؟

تو دنیایی که 51 بر 17 بخش پذیره هیچی از هیچکس بعید نیست...⁦👩‍🦯⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا نه

به چه چیزایی فکر میکنی

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2731

نمی‌دونم 😂ولی من خوشم نمیاد حتی اگه تیکه کلوم باشه 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2740

وای من که یکی از همکارا بهم پیام داده بود من اشتباهی گرفتم فکر کردم خانمه تو جوابش بهش گفتم عزیزم 

بعد فهمیدم آقا بوده

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2706