2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6832805 بازدید | 669951 پست
سلام عزیزم خوش اومدی، الان از اینجا تو ذهنم نیست ولی بله با pgd خیلیا نتیجه میگیرن برای ضخامت هم دک ...

مرسی عزیزم ک‌جواب دادی..نمیدونم چرا ناامیدم حالا ک بیشتر مراحلو طی کردم..یجا خوندم‌توی پی جی دی چون ی سلول ازجنین برمیدارن احتمال لانه گزینیش‌کم میشه

قربونت عزیزم امید به خدا  بله من و شادن جون با هم هستیم فسقلی من۳ روزه و فسقلی شادن ۵ روزه بود ...

عزیز دلم ببوسش از طرف من. خدا هر دوتاشون رو برای شما و همسرت حفظ کنه.انشالله خدا حاجت دل دختر نازنینت رو داده.

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم از توضیحات کاملت عزیزم،اتفاقا همسرم رفت پیش سجادی،ولی خیلی امیدواری نداد گفت تا جواب azfبیاد. ...

اگه منظورت از تست پی پی دی همون تست سل هست عدد نداره .یه آمپول زیر پوستی تزریق میکنن بعد دوروز بعد میری تا بررسی کنن ببینن چقد ورم داره.اگه جاش زیاد ورم نداشته باشه منفی هست

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
درسته عزیزم😘 خدا بخواد ناممکن وجود نداره لی لا جون ولی خب من خیلی امید ندارم برام معجزه پیش بیاد هر ...

انشالله که اینبارم کمکت کرده و نی نی بهت هدیه داده عزیزم

2728
منظورت آزمايشگاه ؟ بزن شايد بهت گفت يا بگو با پيك واست بفرستن 

آزمایشگاه خود مرکز ابن سینا رفتم. معمولا جواب ها رو تو سایت میزارن ولی اینو نزاشتن. زنگ زدم گفت فقط حضوری جواب میدن!

هیستروسکوپی چه جوری و چه چیزی را مشخص می کنه.؟ خراش امکان مثبت شدن را بالا می برد. کدام بهتر؟ چسب. هچینگ.. خراش ویا هیسترو؟ 

چه قدر منتظر مادر شدنم! خداجونم. تیکرم را با خوشی وراحتی به پایان برسان . خدا جونم دو قلوهام سپردم دست خودت مواظبشون باش
مبارکه عزیزم خداروشکر جوجه هات سالم هستن هفته ی چند رفتی برای غربالگری؟ به من گفتن 11هفته و 6روز برم ...

ممنون عزیزم، برای تو هم ان شالله سالم هست. من هفته 12 بودم ولی تو ان تی زده بود 13 هفته تمام... مشکلتون توی غربالگری چی بود؟

2740
آستاره جان دکتر سجادی هم اولش همینو به شوهرم گفت که خدا روشکر جوابگی azf و کاریوتایب مشکلی نداشت که ...

دلارام جون کی میری برا انتقال؟الان که ماشالا چندتت جنین داری دیگه چرا نگران اسپرم شوهرتی عزیزم؟ انشالا با اولین انتقال مامان سه قلوها میشی خانومی

عزیز دلم ببوسش از طرف من. خدا هر دوتاشون رو برای شما و همسرت حفظ کنه.انشالله خدا حاجت دل دختر نازنین ...

فدات عزیزم چشم

ان شالله به امید خدا که همه دوستان جواب بگیرن منم بگیرم

همیشه اول برای بچه ها دعا کردم بعد برای خودم

2706