2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855225 بازدید | 671578 پست
تو سایت نزده. امروز هم نمی تونم برم بگیرم. زنگ بزنم مرکز بهم نمیگن؟

منظورت آزمايشگاه ؟ بزن شايد بهت گفت يا بگو با پيك واست بفرستن 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قربونت برم، ممنون😘😘😘 منم سپردم دست خدا یعنی ازم کاری نمیاد تنها کاری که ازم میومد رفتن این مسیر ...

این حرف رو منم میزدم تا اینکه با وجود دوتا لوله بسته که دوبارم عکس رنگی گرفته بودم و بسته بودنش مشخص بود،طبیعی باردار شدم البته درسته سقط شد اما طبیعی باردار شده بودم. عزیزم ایشالا که فردا پسفردا اسمت رو اینجا با تیکر بارداری میبینیم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2731
مرسی عزیزم... آزمایش رو زده امروز آمادست ولی دکتر خیلی ریلکس گفت همون سه هفته دیگه بگیر و بیار... به ...

مبارکه عزیزم خداروشکر جوجه هات سالم هستن هفته ی چند رفتی برای غربالگری؟ به من گفتن 11هفته و 6روز برم فوق العاده هم نگرانم قبلا یه سقط بخاطر مشکل تو غربالگری اول داشتم برا من هم دعا کن چهارشنبه سونو دارم خدا رحم کنه

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
شوهر ناشکر من ،مرد عاشقی که ۶ سال ادعای عاشقی کرد تا بله رو گفتم پریروز با بطری اب زد تو صورتم و دعو ...

واي مونا جون  باورم نميشه تو روخدا دروغه 

باورم نميشه 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
نمی دونم والا مدعی هستن که هر نوع آزواسپرمی رو درمان می کنه ولی شما که توبیضه میتونن اسپرم بگیرن برا ...

عزیزم ان شاءالله  واسه شما هم پیدا میشه..توکل بر خدا

تا خدا هست زندگی هست...
مبارکه عزیزم خداروشکر جوجه هات سالم هستن هفته ی چند رفتی برای غربالگری؟ به من گفتن 11هفته و 6روز برم ...

عزيزم اصلا نگران نباش منم استرس داشتم موقع غربالگيري يه آيت اكرسي بخون برو انشاالله خوش خبري

عزيزم اصلا نگران نباش منم استرس داشتم موقع غربالگيري يه آيت اكرسي بخون برو انشاالله خوش خبري

انشاءالله لیانا وای دوستم تا چهارشنبه از استرس میمیرم 6سال پیش وقتی غربالگری اول رفتم گفتن بچه باید سقط بشه خیلی عذاب کشیدم چون هر چی دارو میزدن بچه نمی اومد خیلی خاطره بدی هس فقط دارم التماس خدا رو میکنم با دست خودم سقط کردن بدترین عذاب دنیاست

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
بخاطر اپلیکاتور نبوده، امروز بقیه شیاف قهوه ای اومد بیرون، الانم هرازگاهی خون یه کم روشنتر از پریود ...

به ما گفته بودن نزدیکای آزمایشتون اگر لکه دیدید ،دوتا پروژسترون را بکشید تو یه سرنگ تزریق کنید، کاش به مرکز زنگ بزنی بپرسی، شاید مثلا بگن دوتا شیاف بزار ، جنین چند روزه بوده؟ به احتمال زیاد هم لانه گزینی به خودت استرس نده

انشاءالله لیانا وای دوستم تا چهارشنبه از استرس میمیرم 6سال پیش وقتی غربالگری اول رفتم گفتن بچه باید ...

اصلا به گذشته فكر نكن آرزو جون خيالت راحت همه چي عاليه واست صلوات ميفرستم مثبت فكر كن توكلت به خدا باشه 

انشاالله همه چي عاليه 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

به امید خدا اگر قسمت باشه و خدا بخواد چرا نگیره؟ مگه اراده ای خلاف اراده خدا میتونه محقق بشه؟ تمام ا ...

عزیزم شمام آزمایشت با شادن جونه؟ ایشالا که به قول خودت ،به حق اسم اعظم خدا با یه بتای تپل غافلگیر میشی و دوباره نی نی دار میشی. نمیدونم اون یکی بچه ات چندسالشه،اگه کوچیکه که میشه همبازی این نی نی و اگرم بزرگه که میشه کمک حال خودت

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2706