2752
2739
عنوان

پیش دوست شوهرم ابروریزی شد

6618 بازدید | 176 پست

دیشب دوست شوهرم با زنش سرزده اومدت خونمون شوهرم گف برو لباس بپوش به حجاب حساسه منم رفتم یه پیراهن استین دارپوشیدم باروسری چادرم سرم بود ولی دامن نپوشیدم شلوارمم خونگی صورتی بود

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعداومدم یکم اجیل بردم چادرمو سفت گرفته بودم بعدش اومدم چایی بردم زنش یه متر اینورتر بود بهش چایی گرفتم بعد که اومدم به مرده چایی بگیرم یه دفه چادرم بازشد شوهرمم یه متر اونورتر بود

2731

هیچی دیگه قشنگ باشلوار صورتی درست تو صورت مرد ظاهرشدم چایی رو برداشت منم چادرمو جمع کردم تازه داشتم سکته میکردم ک کل چادرم نیفته شوهرمم دید

هیچی دیگه قشنگ باشلوار صورتی درست تو صورت مرد ظاهرشدم چایی رو برداشت منم چادرمو جمع کردم تازه داشتم ...

خب مهمه؟

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
😂😂✋🏻  فقط قیافه زنش اون لحظه

زنش پشت سرم بود من درست جلو چشم مرد بودم بعداومدم به شوهرم چای بدم با عصبانیتو یواش گفت نمیخورم گاو طویله

هیچی دیگه قشنگ باشلوار صورتی درست تو صورت مرد ظاهرشدم چایی رو برداشت منم چادرمو جمع کردم تازه داشتم ...

مانتو میپوشیدی بهتر بود    چ کاریه چادر پوشیدی   تو کار اشتباهی نکردی   عمدی نبوده    

مانتو میپوشیدی بهتر بود    چ کاریه چادر پوشیدی   تو کار اشتباهی نکردی  &nbs ...

اره سهل انگاری کردم اخه شوهرم گفت لباس بپوش نمدونم چرا فکر کردم طوری نمیشه 

خب چادر داشتی دیگه ۰۰۰

حالا دیشب شوهرم هیچی بهم نگفت ولی با عصبانیت خابید تو خاب دیدم ناخوداگاه داره میگه خورد خوردت میکنم دهنتو خونی میکنم میندازم تو سطل اشغالی