2752
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849180 بازدید | 671056 پست
انشاالله❤ آخی نازی😍😍😍 خدا حفظش کنه، وای من عاشق دخترم یعنی خیلی دوست دارم خدا مامانت رو برات نگ ...

عزیزم 

خدا مادر نازنینت رو بیامرزه 

شادن جان انشاله ک بهشت برین و در کنار بنده های خوب خدا جای مادر عزیزت باشه 🙏

حالا ک دختر دوست داری انشاله بحق دردونه امام حسین ی دخمل موفرفری طلایی😍💋 قسمتت بشه ک هر وقت نگاش کنی بگی خدا ممنونم خستگیای این چندسالت دربره 

الهی اون روز خیلی زود بیاد و هر لخظه طعم قشنگ مادری رو بچشی 🙏

خدا سایه نیم متری روی زمین😉همسرت رو بر سرتون حفظ کنه 😍😚(جالبه همزاد شوهرم پیدا شده ) مطمئن باش ه ...

قربونت عزیزم خدا سایه شما و همسرت رو هم بر سر فرزندانت حفظ کنه. همسر من عاشق بچه نیست، هلاک بچه است، میدونم بچه دار شیم عوض میشه. خودش همیشه میگه من پدر شم عمرم کوتاه میشه از بس که استرس میگیره، آی نخوره زمین تب نکنه مریض نشه چپ نره و هزار تا چیز دیگه.بچه های دور و برمون عاشق شوهرم هستن از بس که سرگرمشون میکنه. برادر شوهرم سر دو سه تا بی مبالاتی خیلی بلا سر پسر کوچیکش آورد، مثلا اتو رو ول کرد رفت بچه دستش رو شب عید جوری سوزوند که تا مچش تاول زد و از این جور چیزا. بعد همش به جاریم میگفت شوهرت رو باید کشت! یا تو راه پله ها بچه 2 ساله  رو گذاشت زمین که بره کنتور برق رو چک کنه، بچه از پله ها پرت شد سرش شکست

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تجربه نشون داده موردهایی مثل شما که کارهای عجیبی بعد از انتقال انجام میدن آزمایششون مثبت میشه! ولی ...

یعنی ربطی به لانه گزینی نداره؟

من روز ۱۱ انتقالم، ممکن نیست بخاطر لانه گزینی باشه؟

لانه گزینی چند روز بعد انتقال اتفاق بیفته و لکه بینی شروع میشه؟

2731
قربونت عزیزم خدا سایه شما و همسرت رو هم بر سر فرزندانت حفظ کنه. همسر من عاشق بچه نیست، هلاک بچه است، ...

سلام لیلا جان خوبی عزیزم 

چ میکنی اینروزها 

کی انشاله قراره دوباره وارد سیکل بشی؟؟ 

سلام ،زینبی جون دوماه وقتی میخام پریود بشم اینقد لکه بینی دارم معلوم نیست که پریودیم حساب میشه،،الانم نزدیک هفت هشت روزی میشه لکه بینی دارم ودیروز موعد پریودیم بوده ولی خیلیییییی کم خون اومد اونم وقتی ادرار میومد،،،اصلا خونریزی ندارم،،دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟مثلا قرار شد برم واسه شروع سیکل انتقال😔😔😔😔

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

خانما برای بارداری حتما باید لک ببینیم؟ من ندارم کسی اینجوری بوده؟

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
سلام لیلا جان خوبی عزیزم  چ میکنی اینروزها  کی انشاله قراره دوباره وارد سیکل بشی؟؟&nb ...

سلام عزیزم قربونت خوبم. راستش بعد هیسترو امروز خونریزیم زیاد شد که زنگ زدم به دکترم، گفت پریود شدی( چون تایم پریودم هم هست امروز).گفت استروژن هارو دیگه نخور پروژسترونم نمیخواد بزنی. سه شنبه هم وقت دارم که جواب آزمایشم رو ببرم ببینن. 

خدا نگه داره سونوگرافیست کوچولوت رو. قدرش رو بدون نه از خونه لازمه بری بیرون و نه هزینه سونوگرافی بدی      ایشالا به زودی براش یک یا دوتا همبازی وروجک میاری

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
خانما برای بارداری حتما باید لک ببینیم؟ من ندارم کسی اینجوری بوده؟

نه عزیزم...

چرا اینقدر استرس داری  و دنبال لکی....

من مطمئنم یکماه لک قبل از پرئودی نداشته باشم باردارم.....که نصیبم نشده....

در مورد بچه های اینجا هم خیلیا لک نداشتن مخصوصا در اوایل  و قبل آزمایش

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
الهی خیر ببینی عزیزم و دردونه ات سالم بیاد بغلت میدونی چه قدر امیدوار کننده بود حرفات خصوصا برای کس ...

زینبی جان من هنوز برام سواله ، با اینکه خیلی اوضاع همسرم داغون داغون نبود و مثلا آزواسپرمی نبود و ...... از همون اول گفتن میکرو.

اصلا iuiنگفتن. چه ۵ سال پیش . چه پارسال .

همش برام سواله.

حالا آز جدیدشو میفرستم برات ، نظرتو بگی.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
زینبی جان من هنوز برام سواله ، با اینکه خیلی اوضاع همسرم داغون داغون نبود و مثلا آزواسپرمی نبود و .. ...

خودت ذخیرت پایین نبوده؟؟؟

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
سلام عزیزم قربونت خوبم. راستش بعد هیسترو امروز خونریزیم زیاد شد که زنگ زدم به دکترم، گفت پریود شدی( ...

وای چقدر خوشحالم کردی 

پس انشاله قراره ب زودی وارد سیکل پانکچر بشی 

حسابی بخودت برس خواهر 

راستی اون پودر رو هنوز همسرت داره میخوره یا تموم شد؟؟ 

خودت چ ماهی میری واسه پانکچر انشاله؟؟؟ 

عزیزم انشاله خدا بهت ی جفت بچه شیطون و بازیگوش بده نتونی سرتو بخارونی 💋💖😍

مرسی خالش ممنون از اینهمه مهربونیت 😘

ممنون از دعای قشنگ و دل پاکت عزیرم🙏🌺

نه عزیزم... چرا اینقدر استرس داری  و دنبال لکی.... من مطمئنم یکماه لک قبل از پرئودی نداشته با ...

اها من اخه شنیدم بعداز روز ۸اونایی ک باردار میشن لک میبینن پادرد پریودیم هرلحظه داره بیشتر میشه

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو