2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822174 بازدید | 669237 پست
برای من که نداشت، میدونی اینا شانسیه مثلا یکی پی ار پی میکنه مثبت میشه یکی دیگه براش بی تاثیره، خراش ...

منم قراره برام ۴ روزه یا ۵ روزه بزاره ولی راجع ب خراش و چسب میخوام بهش بگم

خوبیه طرازی اینه به حرف مریض گوش میده اگ اوکی باشه قبول میکنه 

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای من که نداشت، میدونی اینا شانسیه مثلا یکی پی ار پی میکنه مثبت میشه یکی دیگه براش بی تاثیره، خراش ...

ایشالله که مامان شدی و بار اخر انتقالته 

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
طب سنتی ک‌نمیتونم..اخه شهر ما نداره اصلا عزیزم خودم سالمم مشکلی ندارم..شوهرم اسپرمش صفره بهش گفتن ب ...

گلم اگر بتونی یه سفر برنامه ریزی کنی برید طب سنتی خوبه 

پس مقصر اصلی پیدا شد همون اسپرم ها

عزیزم کاش بیایی تهران واسه میکرو شاید تجهیزات دقیق تر کمکتون کنه 

کدوم سمت هستین؟ کجا میکرو کردی تا حالا؟ 

2731
نگفتن چرا آزواسپرمه؟شوهر من ب طور مادرزادی مجرا اسپرم بر نداره

نه والا با اطمینان نگفتن. مجرای اسپرم بر هم داره عمل واریکوسل هم انجام داد واریکوسل دو طرفه داشت که یکیش گرید3 بود. ولی بیوپسی که برداشتن از بیضه گفتن هیچ اسپرمی نیست حالا دادن آزمایشگاه شاید کشت بشه بتونن چیزی پیدا کنن.دوشنبه جواب میدن شما در مورد دکتر امیرحسین محبوبی که تو اردکان با طب سوزنی آزواسپرمی رو درمان می کنه چیزی نشنیدید؟ من امیدم بعد خدا به این بود که الان شنیدم تا بهمن بیشتر ایران نیست. ما هم الان اصلا" برامون امکان پذیر نیست که بریم. خیلی از آزواسپرم ها حتی غیرانسدادی رو درمان کرده. 

واقعا ذخیره ۲.۹۲ خوبه؟؟منکه همش عزا گرفتم ک بخاطر ذخیره مه ک نمیتونم زیاد تخمک داشته باشم عزیزم خود ...

عزیزم ذخیرت عالیه کاملا تو رنج نرماله. به نظر من حتما دکترت رو عوض کن شاید باید داروهات تغییر کنه. اگر برات مقدوره بیا تهران. 

سلام بچه ها  انشالله همگی خوب باشید  من برای سومین بار انتقالم منفی شد  دیشب رفتم ...

😢😢😢😢😢 گلم آزمایش های ایمنی و انعقادی رو انجام دادی؟ از کجا میگه کیفیت تخمک بده؟ 

عزیزم منم آندو دارم گرید 3 ولی بدون عمل سیکل پانکچر شروع شد، به دکترمم هم میگفتم نکنه کیفیت تخمک آیین جواب میداد این جور نیست که میگی، تازه هم سیکل پانکچرم استرادیول داشتم، هم سیکل انتقال رو بلند انتخاب کرد و باز استرادیول داشتم، ازش می‌پرسیدم استرادیول مگه بد نیست برای آندو باز میگفت نه اینا رو از کجا میگی، یا میگفتم وای الان محیط رحمم سمی شده جنین ها رو میکشه، اصلا قبول نداشت 

کلا لاپرا نکردم و انتقال هم دادم

کلا به جز دکتر خودم همه میگفتن باید لاپرا کنم ولی دکتر خودم میگفت نه اول باید انتقال بدی اگر دو بار منفی شد اون وقت لاپاراسکوپی، عقیده داره دو دفعه اول اصلا نباید دستکاری کرد رحم و حفره شکم رو، جالب‌تر اینکه میگفت 50 درصد خانم ها با آندومتریوز دو طرفه تخمدانی طبیعی باردار میشن اگر اسپرم خوب باشه

میشه بگی ترتیب عمل ها و انتقالاتت رو؟ 

گلم واکسن آنفولانزا جلوی سرماخوردگی رو نمیگیره  حتی ممکنه جلوی آنفولانزا رو هم نگیره اگر ویروس ...

یه فوق تخصص عفونی میشناسم خیلی با سواده. ازش راجع به واکسن آنفولانزا پرسیدم گفت کسی که هرسال واکسن میزنه اگه اون آنفولانزای مرگبار رو بگیره احتمال مردنش خیلی زیاده اما کسی که واکسن نمیزنه و در طول عمرش آنفولانزاهای متفاوت گرفته باشه احتمال مردنش به مراتب کمتره. بنده خدا خیلی هم توضیح علمی داد که اگه از نوع فلان باشه این میشه و اون میشه (و من فقط نگاهش کردم چون متوجه نمیشدم چی داره میگه). گفت فقط گروه های پرخطر مثل خانم های باردار و ... بزنن خوبه. 

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2738
من خیلی حالم بد شده.امروز میخام برم ببینم چی میگن..راضی ام بستری بشم فقط یکم حالم بهترشه.خون بالا می ...

عزيزم همين استراديول باعث تهوع ميشه دكتر من از ٦ هفته شروع كرد به كم كردن واقعا حالمو بد ميكرد 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ممنونم که به یادمی خانمی اره اصلا نیومدم...پیاما رو هم انباشته شدن منم که عادت دارم همه صفحه هارو ب ...

اره عزیزم من همچنان خونه مامانم هستم..میگن بمون تا بچه یکم.جون بگییره بعد برو..منم شدیییییدا وابسته ومتکی ب خونوادم شدم😐الان سختمه بخام برم.خونه😥

تو رفتی خونه خودت؟

پسرمم خوبه خداروشکر..فقط شبا چندساعتی بیقرارمیشه ونیمه هایی شب میخابه ک از حالاتش فک.کنم کولیک داره...شیر خودم سیرش نمیکنه شیرخشک.هم بهش میدم.

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
یه فوق تخصص عفونی میشناسم خیلی با سواده. ازش راجع به واکسن آنفولانزا پرسیدم گفت کسی که هرسال واکسن م ...

چه قدر جالب 

آره به خدا هر چی تلویزیون میگن فقط گروه های حساس باز همه خودشون رو حساس فرض می کنن 😐😐😐

😡😠مادر شوهرتو بیام ببینم خفش میکنم😆البته اون بنده خدا حتما نمیدونه فکر کنم همسرت شرایطت تو رو نگف ...

راستش منم بدم نمیاد خدمت مادرشوهر سارا جون برسم.😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

سلام

من رفتم سونوی ان تی و خدا رو شکر جوجه هام خوب بودن   ولی آزمایشی که دادم جوابش بعدا میاد که دکتر گفت همون سه هفته دیگه که میخواستی بیایی پیش من جوابش رو بگیر بیا! اون همون سندرون داون رو مشخص میکنه؟ من نمی دونم چرا نگران اونم!!!