2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841746 بازدید | 670560 پست
عزیزم ..من انتقال اولم خراش دادم توی مطب و بدون بیهوشی یا داروی دیگه ایی و دردش هم به اندازه (همون ا ...

فکر کنم اون مرکزی که من میرم بد خراش میدن آخه برای سریه سوم انتقالم دکترم دوباره گفت خراش گفتم دیگه هیچوقت انجام نمیدم بعد اومدم بیرون دوباره دلم یجوری شد گفتم کاشکی انجام بدم حالا بازم تحمل میکنم که یهو دیدم یه خانومه که رفته بود خراش تشنج کرده بود کلاااااا منصرف شدم

رحمی که سالمه دستکاری نشه خیلی بهتره

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
سلام روز ۱۰ انتقالم وبی علامت کسی اینطور بوده نگرانم حتی لک ندیدم فقط حالت پریودی میاد میره

عزیزم اینقدر استرس نداشته باش یکم صبور باش.بشین یه سریال خوشگل ببین سرت خیلی گرم میشه متوجه گذر زمان نمیشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روشنا خانممم توکل بخدا کن و با دکتری شروع کن حس خوب بهت بده.... من با ذخیره حدود 1.5 اوایل سینال ب ...

اون زمانی ک میخاستم پانکچرکنم میگفتن دارو خارجی نیست الان( اردیبهشت ماه)... ولی ماه پیش دوستم انجام داد تو مرکز خصوصی با همین دکتر خودم میکرو داشت آمپول خارجی زد

عزیزم من شوهرم سربازه..وضعیت مالی جالبی نداریم ..بخاطر اون مجبورم برن دولتی واسه این کارا...ک خودت میدونی چقد هزینه برن واقعا...حالا فکر میکنی تو مرکز دولتی ب حرف من گوش میدن ک بگم چ آمپولی بهم بدین😔😔😔😔😔

میبینی از همه طرفم مونده و روندم..نمیدونم چکار کنم بخدا

دکترمم ک دولتی میرم پیشش خیلی دکتر خوبیه تو استانمون..فوق تخصصه...

الان فقط میگم یکم ب خودم برسم بلکه سری بعد بدنم بهتر ب دارو جواب بده

تا خدا هست زندگی هست...
سلام روز ۱۰ انتقالم وبی علامت کسی اینطور بوده نگرانم حتی لک ندیدم فقط حالت پریودی میاد میره

سلام عزیزم، منم روز دوازدهم هستم تا الانم لک ندیدم از روز سومم درد پریودی دارم چندروزه شدیدترم شده

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2731
دفعه اول ۴ تا جنین که رشد نداشتن و کلا کنسل شد اما اینبار از ۱۶ تت تخمک ۱۱ تاش بالغ بودن که ۹ تا جنی ...

خداروشکر عزیزمم...الهی ک خیلی زود دامنت سبز شه..این قرصی ک‌میگی واسه چی خوبه؟گیرم میاد؟

تا خدا هست زندگی هست...

سیمیایی کی میشه روز ازمایش تو بیام ببینم مثبت مثبت ی😍😍😍😍 از روز سوم هر روز پست تو میبینم نگران اینی که علامت نداری😀

انشالله با شادانه جان جشن مثبت شدن بگیرید😎

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
سلام عزیزم، منم روز دوازدهم هستم تا الانم لک ندیدم از روز سومم درد پریودی دارم چندروزه شدیدترم شده

دقیقا منم همینم

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
سیمیایی کی میشه روز ازمایش تو بیام ببینم مثبت مثبت ی😍😍😍😍 از روز سوم هر روز پست تو میبینم نگران ا ...

ممنون عزیزم انشالله واقعا خدااززبونت بشنوه کاش میشد جواب ازمایشم مثبت بود

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
2738
سلام عزیزم اول از همه به خاطر انتقال منفی ت متاسفم امیدوارم زودی مامان بشی و یادت بره ولی دیگه نذار ...

طب سنتی ک‌نمیتونم..اخه شهر ما نداره اصلا

عزیزم خودم سالمم مشکلی ندارم..شوهرم اسپرمش صفره بهش گفتن ب طور مادرزادی مجرایی ک اسپرم رو منتقل میکنه براش تشکیل نشده برا همین فقط با میکرو میتونیم بچه دار شیم...بیوپسی ک شد دکترش گفت بیضه هاش سالمن و اسپرم میسازه ولی اسپرما چون نمیتونن خارج شن بعد مدتی همونجا از بین میرن..

نه عزیزم جنین ندارم..سری قبل فقط سه تا تخمک ازم گرفتن ک اونم دوتاش جنین شد با گریدc

تا خدا هست زندگی هست...
اون زمانی ک میخاستم پانکچرکنم میگفتن دارو خارجی نیست الان( اردیبهشت ماه)... ولی ماه پیش دوستم انجام ...

عزیزم اووابوست کپسول تقویته گرونم هست و کمیاب....

اره در مراکز دولتی به دکتر بگو که سینال زدی جواب نگرفتی.....اگر آزمایش ذخیرت در مرکز ناباروری دادی که جوابش عالیه در رنج نرماله....

منم روزهایی مثل شما رو گذروندم طوری که پسرم رو تو بیمارستان دولتی مجبور شدم دنیا بیارم طبیعی اما ماما چنان بد منو بخیه زد تا ده روز تو بستر بودم😪 

الان بعد از دوازده سال به شوهرم میگم چه اخلاق بدی داشتیم که حتی با اینکه خانواده گفتن هزینه میدیم برو خصوصی قبول نکردیم😞

نفسی در بیمارستان دولتی کارای درمانشو انجام داد شکر خدا چون دکترش خوب بود نتیجه ی عالی گرفت.....اصلا فکر اینکه خصوصی بری یا دولتی رو نکن.....من خودم 4 مرتبه اول رو در مطب خصوصی بهترین دکتر خاورمیانه😩میرفتم که دکتر فقط سینال میداد.....اما نفس با من بیمارستان دولتی اموزشی میرفت فقط دارو خارجی میدادن......

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
اون زمانی ک میخاستم پانکچرکنم میگفتن دارو خارجی نیست الان( اردیبهشت ماه)... ولی ماه پیش دوستم انجام ...

راستی الان بهترین دوران زندگیته.....درسته از نظر مالی سخته اما شیرینه. شیرینی که چند ساله دیگه در شرایط مالی عالی کم میشه چشیدش..انشاله خداوند با بخشیدن بچه به زندگیت شیرینی رو دو چندان کنه برات

زینب جون میشه گفت اگر سایز یه فولیکول بالا باشه پس کیفیتش هم خوبه ؟ یا نه سایز و کیفیت بی ارتباط هست ...

اطلاعی ندارم عزیزم 

ولی موقع تجویز آمپول بالغ سازی تخمک دیگه باید 18 میل باشه فولی، مگر اینکه نکته دیگه مد نظر دکتر باشه

عزیزم ..من انتقال اولم خراش دادم توی مطب و بدون بیهوشی یا داروی دیگه ایی و دردش هم به اندازه (همون ا ...

دلیلش نمیدونی چی بود منفی شدی؟

دردش مهم نیست من چندروز دیگ عکس رنگی دارم بدون بیهوشی چون تازه بخاطر پانکچر بیهوش بودم دیگ بیهوشی نمیخوام

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
انشاله خدا بحق صاحب الزمان بچه هایی بهتون ببخشه که با دیدنشون حال کنید😍.... اما خدایی هنوز مردها ر ...

مرسی عزیز دلم بابت دعای قشنگت. این خصوصیاتی که گفتی (شوهر من آنقدر مرد آقا .متین و آرومی هست که در کل فامیل چه خودم چه خودشون زبان زده چه در جایگاه فرزندی چه دامادی چه پدری چه فنی چه اخلاقی و کاری کلا در همه چیز زبانزده...) یه آن فکر کردم مگه چقد دوتا آدم میتونن به هم شبیه باشن؟ (همسر من و همسر شما). خیلی برام جالب بود. نمیدونم تا حالا به قسمت زیرزمینیش فکر نکردم راستش       

البته میدونم پدر بشه کلا آدم متفاوتی میشه

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2706