2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6830549 بازدید | 669816 پست
دوست عزیز رفتی قسمت پذیرش بگو می‌خوام ویزیت بشم گفت شماره پرونده بگو فعلا می‌خوام پیش دکتر ویزیت بشم ...

ممنون از توضیحت عزیزم شماره مرکزو از گوگل برداشتم 

پس درست فهمیدم نوبت دادن باید برم مطب ویزیت بشم 

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
سلام بچه ها ، من باز رفتم سونو ، میخواستم همون جا قبلی برم ولی دکترم یه جا دیگه رو معرفی کرد گفت برو ...

عزیزم انشالله که تا آخرش هم خوب پیش میره 🙏🙏

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها ، من باز رفتم سونو ، میخواستم همون جا قبلی برم ولی دکترم یه جا دیگه رو معرفی کرد گفت برو ...

نگین جون استرس بزار کنار و چیزای مقوی بخور و شاد باش و انرژی مثبت برای خودت و نینی بفرست

2728
نگین جون استرس بزار کنار و چیزای مقوی بخور و شاد باش و انرژی مثبت برای خودت و نینی بفرست

ممنون عزیزم، به خدا تازه رسیدم به وزن قبل انتقالم! هی کم شدم الان یکم بهترم برگشتم به وزن قبلم هنوز اضافه تر نشدم، ان شاالله از این ببعد اعصابم‌ آروم شه بقیه ش خوب پیش بره

الحمدالله❤

خدا رو شكر نگين جون ، مطمئنم كه ني ني ات سالمه سالم هست عزيزم ، بسپار به خدا همه چيز رو و فقط از الان به خودت برس و ديگه استرس نداشته باش .

راستي يك چيزي يادم افتاد ، يك دوستي دارم كه ٣ تا بچه داره ، دختر سومش شهريور ٢ سالش تمام ميشه ، به هيچ كدوم از ما كه چند تا دوست هستيم از دوران دانشجويي نگفته بود كه بارداره و فكر كنم دخترش ٣ ماه داشت كه ما فهميديم ، بعد بنده خدا ميگفت اصلا سر بچه اول و دومش هيچ استرسي نداشته و اصلا اونقدر سونو و اينجور چيزها نرفته بوده ولي اين سومي رو ميگفت اين قدر بهش استرس داده بودن كه بچه ات مشكل داره و خيلي كوچيك هست و از اينجور چيزها حتي بهش گفته بودن كه بايد يك بيمارستان مجهز بره كه nicu داشته باشه چون حتما بچه اش بستري ميشه . به همين خاطر هم به همه خبر بارداريش رو نداده بود .

حالا اين همه نوشتم كه بدوني آخرش چي شد ميگفت دخترم با وزن ٣ كيلو و ٧٠٠ خيلي هم صحيح و سالم به دنيا اومد . 

بعد ميگفت روي صورتش يك خال داره كه برادر بزرگش ميگفته فكر كنم توي سونوها اون خال رو ميديدن فكر ميكردن بچه مشكل داره . 😳😳😳😳

نه عزیزم اشکالی نداره  فقط زیاده روی نکن روزی 1 موز و چند تا خرما و یک دونه گردو  4 مغز ...

مررررسي مامان زينب 🌹🌹😘😘😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2738

خدا رو هزار مرتبه شکر عزیزم ان شاءالله تا آخر بارداریت به خیر و خوشی بگذره و به سلامت دنیا بیاد

خدا جونم شکرت...
بیا بزارم

بهار جون بازم.من دیررسیدم😕خیلی مشتاق دیدن پرنسستم ...ی موقع ک.بودم برام بذار😋😃

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
خدا رو هزار مرتبه شکر عزیزم ان شاءالله تا آخر بارداریت به خیر و خوشی بگذره و به سلامت دنیا بیاد

عزیزم رو اون.پستت ریپلای نشد...نگران نباش. منم هروقت میرم سونو تا یکی دوروز شکمم درد داره...بخاطر فشار پروب روی شکم هست..واس بچه مشکلی نیست نترس 

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

سلام خانمی خدا رو شکر که خوبه حالش 

ان شاالله به دنیا بیاد و دلت آروم بشه و خوشحال بشی حسابی

نگین جون..خداروشکر عزیزم..من مطمئنم پسرت صحیح و سالمه واین ازهمه چی مهمتره..حالاریزه میزه هم باشه چ اشکال داره..مهم اینه خوب بهش شیر بدی ..حسابی بزرگ.میشه مرد کوچولومون😚😚فداتشم دیگه استرسو از خودت دور کن بخاطر پسرت..و شاد باش و ب خودت برس..وازبقیه بارداریت لذت ببر گلم.

دوستان الان از سونو اومدم ، فسقلیام دوتان. ظربان قلبشون رو هم شنیدم.هردو هم خوبن خدا رو شکر. سونو ...

خداروشکر عزیزم...انشاءالله قلبشون.سالیان سال بتپه برات و بسلامتی بغلشون کنی😍

2706