2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819905 بازدید | 669157 پست
دوستان من بتام ١٢انتقال ١٦١٥ بود حالا فردا ميشه ١٤انتقال به نظرتون تكرار كنم ؟زنگ زدم مركز گفت نياز ...

عزیزم من تکرار کردم.بالا هم بود.اصلا طرازی توی دفترچم دو تا نوشته بود.

ولی حتما حتما خوب خواهد و جای نگرانی نداره.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
دوستان من بتام ١٢انتقال ١٦١٥ بود حالا فردا ميشه ١٤انتقال به نظرتون تكرار كنم ؟زنگ زدم مركز گفت نياز ...

عزیزم تکرار کن..ب منم گفتن بتات خوبه نمخاد تکرار کنی اما من خودم تکرار کردم ک خیالم راحت ترشه

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان الان از سونو اومدم ،

فسقلیام دوتان. ظربان قلبشون رو هم شنیدم.هردو هم خوبن خدا رو شکر.

سونو گرافه میگفت عیدی این روزات رو گرفتی.

امیدوارم همه ی دوستای تاپیک تو این هفته عیدیشون رو از امام علی بگیرن.

سلام عزیز دلم😚 خودتو دخملی چطورین؟💜💛 اوهوم دو هفته مونده😍 دوم ویزیت آخرمه تا ان شاءالله تاریخ ...

سلام عزیزم خواباتو بکن ک دیگه خواب نداری😂😍ان شالله ب سلامتی ب دل خوش زایمان میکنی و بغلش میکنی🌷😍

2731
به اميد خدا انشاالله انتقالت با موفقيت انجام بشه و ني ني هات تا ٩ماه جا خوش كنن 😃😘😘😘😘😘😘 پياد ...

فدااات 😙😙😙حتما ان شاءالله که به خیر و خوشی 

خودت چطوری بازم هیچ حسی نداری ویار نداری؟؟؟

به کسی نگفتی مامان شدی 🤗🤗🤗🤗

دوستان الان از سونو اومدم ، فسقلیام دوتان. ظربان قلبشون رو هم شنیدم.هردو هم خوبن خدا رو شکر. سونو ...

مرجان جون چشمت روشن خدارو صدهزار مرتبه شكر 

دوقلوهاي گوگولي رو ديدي 😍😍😍😍

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
اینم عشق من😍💋

واي ماشاالله به اين خانوم كوچولو از چشم بد دور باشه 

خدا حفظش كنه 😘😘😘🥰🥰🥰😍😍😍😍😍💋💋💋💋

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2740
عزیزم تکرار کن..ب منم گفتن بتات خوبه نمخاد تکرار کنی اما من خودم تکرار کردم ک خیالم راحت ترشه

مرررسي نفس جون فردا ميرم 

فدااات 😙😙😙حتما ان شاءالله که به خیر و خوشی  خودت چطوری بازم هیچ حسی نداری ویار نداری؟؟؟ &n ...

هيچي 🤣🤣🤣🤣 البته يذره عضلات پام و زير شكمم ميگيره همين

نه فعلا نگفتم انشاالله فردا آز بدم بعد ميرم خونه مامانم انشاالله 

قسمت خودت 😘😘😘😘😘مامان آينده 

عزیزم من تکرار کردم.بالا هم بود.اصلا طرازی توی دفترچم دو تا نوشته بود. ولی حتما حتما خوب خواهد و جا ...

مرجان جون مرررسي 

شما بتاي اولت چند بود بعد چند شد ؟

الان چند انتقال بودي رفتي سونو واسه قلب ؟واژينال بود 

خانما اینجاکسی اطلاع داره بینم داروهای میکرو اختلاف قیمت آزادش بابیمه تامین اجتماعی زیاده یانه؟

عزيزم من كه بيمه تامين اجتماعي هستم واسه دارو پانكچر چيزي نداد آزاد بود حالا داروهاي شمارو نميدونم

دوستان الان از سونو اومدم ، فسقلیام دوتان. ظربان قلبشون رو هم شنیدم.هردو هم خوبن خدا رو شکر. سونو ...

ضربان ، 

سوادمم نم کشیده از بس این فسقلیا ازم میکشن.

الان میفهمم چرا تیروئیدم رفت بالا ، چون دو برابر میکشن.

2706