2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6830172 بازدید | 669746 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرجان جون خوبی عزیزم تیکرو داری دیگه فقط دو هفته 😁🥰

سلام عزیز دلم😚

خودتو دخملی چطورین؟💜💛

اوهوم دو هفته مونده😍 دوم ویزیت آخرمه تا ان شاءالله تاریخ زایمان بده خانوم دکتر🍀🌼 دعا کن برامون.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2742
زنگ زدم ندارن عزیزم  مرسی فدات بع جای پرولوتن زنگ زدم پرسیدم از  منشی گفت عیب نداره ...

پس تموم کردن...

اره من خودمم اون اوایل خارجی گیر نمیوردم ایرانی میزدم‌.. بار اخر پیدا کردم فقط. 

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
عزیزم میتونی برا من بگیری ؟؟ من کل داروخونه شیراز و بوشهر گشتم و پیدا نکردم . میتونی رفتی ب منم بگیر ...

عزیزم من خودم الان تهران نیستم.هفته آینده یا ده روز دیگه میرم ان شاالله.اگر استراحت مطلقی نشم.

دیرت نمیشه تا اون موقع؟

البته خواستی امروز میرم دکار ، اینجام میپرسم. اگر داشت خبرت میدم.

چون دکتر اینجا ۱ اش رو برام نوشتم.ولی من چون داشتم نگرفتم.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
وای بچه ها باز صبح خون دیدم. معذرت میخوام رقیق وقهوه ای کمرنگ. شیافمو رکتال میذاشتم ، ایرادی نداره ...

عزیزم من حدود یماهو نیم لکه بینی قهو ه ای داشتم... بعد اون هماتومم از بین رفته بود.. ان شاءالله از توام دفع میشه😗

نه فعلا اصلا نخور، منم اولش وسوسه شدم بعد از 3 روز خوردم دوباره لک لعنتی اومد دیگه تا 10 روز نخوردم ...

اوکی. دفعه قبل هم نخوردم و بعدش قلبش ایستاد و .... عذاب وجدان گرفته بودم.

پس نمیخورم.ب امید خدا.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2740
بچه ها بهم نخندینا من با کش شلوارم مشکل دارم😂😂 وقتی رو شکممه فکر میکنم به شکمم فشار میاره( مخصوصا ...

عزیزم پیراهن بپوش راحت... 

اگرم شلوار داری زیر شکمت بزار کششو..🍀

اوکی. دفعه قبل هم نخوردم و بعدش قلبش ایستاد و .... عذاب وجدان گرفته بودم. پس نمیخورم.ب امید خدا.

نگران نباش گلم انوکسا داری

واقعا حق داری هنوز از دفعه قبل بترسی و خاطراتش برات مرور میشه

ان شاالله که این بار همه چی عالی پیش میره عزیزم 

عزیزم من خودم الان تهران نیستم.هفته آینده یا ده روز دیگه میرم ان شاالله.اگر استراحت مطلقی نشم. دیرت ...

گلم امروز ک رفتی سوال کن اگه داشت خبرم کن و اگه نداشتم هفته آینده برام بگیر اینجا هر چ میگرده شوهرم نیست . برام ی چهل تایی بگیر . دستتم درد نکنه خبرم بده . کجایی هستین ؟؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
2706