2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6845017 بازدید | 670755 پست
عزیزم داروخونه پایین مطب دکتر طرازی فمبیون دو داره...  من خودم پرولوتون خارجی داشتم ک زیاد اوم ...

زنگ زدم ندارن عزیزم 

مرسی فدات بع جای پرولوتن زنگ زدم پرسیدم از  منشی گفت عیب نداره فمولایف دادن بهم 

انشاالله ازمایشتم سالمه عزیزم...واسه ازمایش باید ناشتا باشم؟ راستی تو ادرارم چی نباشه؟

نه اتفاقا باید خوب و مفصل صبحونه بخوری که تکون بخورن حسابی

من بيسکوئيت و عسل با زور سرم قندی خوردم

مثانه هم والا نفهمیدم پر باشه خالی باشه

من مطب 5 پیش دکتر مشفقی رفتم خیلی مثانه ام پر بود گفت اگه اذیتی برو خالی کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره زنگ زدم گفت آسپرین رو قطع کن،  به نظرتون تا بعد از ناهار که میخوام آسپرین رو بخورم ، اگر خ ...

نه فعلا اصلا نخور، منم اولش وسوسه شدم بعد از 3 روز خوردم دوباره لک لعنتی اومد

دیگه تا 10 روز نخوردم، بذار شرایطت استیبل بشه

2731
ممنون....  نه والا به این زودیا فکر نکنم حل بشه مگر اینکه خدا برامون معجزه کنه....  اوای ...

وااااااای عزیزم چه قدر سخت، ان شاء الله خدا هم عزیزانتو نگه داره هم خونه

خیلی سخته تو این دوره زمونه و گرونی 😢😢😢😢

از ته دل دعا می کنم براتون

لیانا جون و پناه عزیزم خیلی ب دوتاتون تبریک میگم خیلی ذوق کردم براتون انشالله نی نیاتون سالم بیان بغ ...

چشم عزیزم حتما

الان بیشتر نگران عوارض دمیترون های تزریقی هستم، ان شاء الله چیزی نشده باشه

ان شاالله بعد از ظهر میرم فوق تخصص گوارش 

نه تو رنجه نرماله درسته😉😉😉

فدات شم مرررسي بعد ببخشيد اين واسه چيه ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2740
حتما مامان میشی به حق این عید عزیز خدا به زودی قلمنبه ات کنه با دو قلو 😍😍😍😍😍

زینب جان برای آزمایشای ایمنی برم نیلو خوبه؟

بچه هایی که زرنانی رفتین اگه من نرم کاج آزمایش بدم شاکی میشه دکتر؟

خدایی آدم ازش حساب میبره والاعععع

واي دريا جون چقدر حس زيباتو قشنگ توضيح دادي انشاالله ١٠٠٠سال بتپه قبل نازش ايشالا هميشه لبت خندون با ...

قربونت عزیزم ممنونم🌷نه شبیه باباشه یعنی انگار ی سیبی ک از وسط دوتا شده باشن😍😒 فقط چشماش طوسی رنگه چشمای خودم سبزه برای دخترم طوسی میشی رنگ شده همین والسلام😁 بهش میگم مامان ۹ ماه تو شکم من بودی ی کمی هم شبیه من میشدی، البته همه میگن شبیه منم هست😏

2706