2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6866844 بازدید | 672451 پست
سلام عزیزم مبارکه انشالللله ک بسلامتی ۹ ماه رو بگذرونی برا منم بالا بود بتام و دو قلو بود انشاللله ک ...

واي عزززيزم مرررسي دوست دارم دوقلو باشه  بتاتون چند بود گلم 

ممنوووون ايشالا ني ني هاتو سالم بغل كني 😘😘😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام بچه ها من روز چندم پریودی باید برم واسه میکرو؟ پنچ شنبه پریود شدم.اما امروز خونریزی شروع شد ...

عزیزم اول تا سوم شروع خونریزی بری اوکی هست.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام به روی ماه تک تکتون.....  چقدر خوشحالم با خبر خوب تاپیک رو باز کردم.....  اینو به ف ...

ممنووون آناي مهربون خدا بچه هاتو حفظ كنه 😘😘😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
واي عزززيزم مرررسي دوست دارم دوقلو باشه  بتاتون چند بود گلم  ممنوووون ايشالا ني ني هاتو س ...

برا من ۱۷ هزار بود عزیزم البتع  رنج ازمایشگاها فرق داره من روز ۱۴ ازمایش دادم 

خدا جونم شکرررت  
رفتم پیش طرازی ولی میگه بیا دوباره دارو بگیر پانکچر شو تا برات بنویسم خوب منم واقعا در توان روحی و ج ...

ای خدااااااااااااااا، حالا یکی نیست بگه این خارجی ها برای نهایت سه تا منفی اینا رو گفتن نه 16 تا☹️☹️☹️☹️

بعدش هم خیلی پروتکل های خارجی ها درسته انگار، عین اسکول ها هر بار فقط یکی انتقال میدن حتی با گرید سی

یا دارو کم میدن تا نهایت 5 تا تخمک بگیرن تو پانکچر

نمی گم غلطه ولی آخه حالیش میشه 16 بار انتقال ناموفق یعنی چی😤😤😤😤

نفسی جون استراحتت در چه حد بود؟منظورت استراحت مطلق که نیست؟ببخشید دکترم منو ترسوند پرسیدم ازش گفت تو ...

توی سونو نوشته نوع جفتت چطوریه عزیزم؟برای من لولایینگ بود دکترم گفت حتی با وجود هماتوم اصلا نمیگم استراحت مطلق...برای من از ان تی همینطور بود تا هفته ی ۲۴!

دبگه امیدی نداشتم جفتم بره بالا...ولی خداروشکر رفت.عزیزم استراحت کن و شیاف استفاده کن

لک‌داشتی؟

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
ببخشید عزیزم ۱۷۰۰    

خدا حفظشون كنه 

امروز ١٢انتقالم بود ١٦١٥

به نظرت پس فردا تكرار كنم

عزیزم تهوع بارداری داری؟  خدارو شکر غربال رو به سلامتی گذروندی....  انشالله تا تهش عالی ...

آره عزیزم، تهوع که نه گلاب به روت 🙈🙈🙈

آره امروز غربال 1 بود، ان شاء الله با دعای شما بقیه ش هم خوب پیش بره

آنا جون خیلی دلمون برات تنگ شده، مشکلتون حل شد؟ 

عزیزم متاسفم...فکرکردم اون مشکل حل شده...ان شاالله خودت و‌ همسر و وروجکات صحیح و سالم باشین،این چیزا ...

ممنون.... 

نه والا به این زودیا فکر نکنم حل بشه مگر اینکه خدا برامون معجزه کنه.... 

اوایل خیلی تحت فشار بودیم اما دیگه باهاش کنار اومدیم.... 

فقط خدا خدا میکنم خونه مون از دستمون نره که واقعا دیگه خیلی سخت میشه اما اونم باز فکر که میکنم میگم سلامتی باشه حل میشه.... 

توکل به خدا..... 

پرنسست چطوره؟ 

وای چقدر دلم برا پست گذاشتن تنگ شده بود..... 

برا تک تکتون..... 

برا دونه دونه خوندن پستا.... 

تا بچه هام خوابن گفتم یه سری بزنم..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام بچه ها من روز چندم پریودی باید برم واسه میکرو؟ پنچ شنبه پریود شدم.اما امروز خونریزی شروع شد ...

عزیزم معمولا روز دوم باید سونو بدی...لک هم حساب نمیشه.تا وقتی کامل پریود نشی و خونریزی روان نشه روز اولت حساب نمیشه.نگران‌نباش

از هرموقع خونریزی روان داشتی هر ۲۴ ساعت یه روز حساب کن 

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
مرسی عزیزم آمپولو دیشب نردم چی ؟ گوجه و لوبیارروالان خوردم  حتما نشاسته رو تا چهارشنبه هم هر ...

حالا یک شب اشکال نداره. ولی دیگه حتما داروهاتو استفاده کن گلم..

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
ممنووون آناي مهربون خدا بچه هاتو حفظ كنه 😘😘😘

فدات.... 

به همچنین..... 

خدا فرشته های تو رو هم زمینی کنه عزیزم.... 

2706