2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6866864 بازدید | 672451 پست
اره عزیزم..جنینم بلاست بود وروجک قلبش تشکیل شده بود..انشاءالله قسمت خودت بزودی وتک تک دوستان

فدات عزيزم ممنووون ايشالا سالم بياد بغلت 😍

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
آره عزیزم خدا رو شکر 💃💃💃💃💃دیدی به علائم ربطی نذاره

واقعا 🤣🤣🤣🤣🤣

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آره حتما میرم، دارم از عذاب وجدان این همه دمیترون تزریقی کلافه میشم یعنی این 6مین دکتر بود منو دید ...

عزیزم سیرابی رو امتحان کردی؟ 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

[QUOTE=101382199]نه عزيزم يه جا آز بده  بيمارستان بهمن خيلي دقيقه من همسرم چند بار داد همون بود تغييري نكرد الا ...[/

نمیدونم فعلا عارفی فرستاده پیش جنتی این جواب آزمایشش شده سونو هم واریکوسل گرید 3 نشون داده موندم به خدا

برای اینکه حال همه خوب و خوش و دلشون شاد شه صلوات
عزیزم به نظرت از امروز تا ۴شنبه افاقه میکنه ؟

اره عزیزم روزی ۲بار بخور صد در صد افاقه مسکنه انشالللله🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
[QUOTE=101382199]نه عزيزم يه جا آز بده  بيمارستان بهمن خيلي دقيقه من همسرم چند بار داد همون بود ...

دكتر چي گفت ؟گفت عمل كنه يا ميكرو ؟

عزیزم.....  خدا فقط خودش میدونه چقدر برا مادر شدنت لحظه شماری میکنم.....

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
منم میخام مامان شممممم😭😭😭😭😭😑😭😭

ليدا جون عزيز دلم ميشي منم انقدر غصه ميخوردم ميشي گلم توكلت به خدا باشه زود زود مامان ميشي 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

دوستان كارايي كه واسه انتقال هست رو ميگم براتون روز دوم سيكل رفتم سونو بعد دكتر قرص رويال ژل و ...

خیر ببینی انقدرکامل توضیح دادی ممنون دوستم

😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

2706