2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842734 بازدید | 670592 پست
حالا دیگه نمیزارم یبوسیت بگیرم واس امروز نگرانم اگر هم لاته گزینی کرده بودن با این فشاری ک ب من اومد ...

نه گلم به این حرفا نیست 

من گلاب به روت بر عکس بودم،آخه اسهال هم خیلی بده، همش میگفتم حالا که یبوست ندارم پس هیچی

سلام شرمنده شما از رویان راضی هستید؟ من ماه دیگه انشاله برای بار اول میخوام برم دکتر خودتون باید انت ...

منم تازه اومدم رویان .از نظمش که خوشم اومده.دکترش رو هم نه همون اول خودشون انتخاب کردن برامون.نمیدونم بتونی خودت انتخاب کنی یا نه.فعلا تصمیم گرفتیم تو همین رویان ادامه بدیم .

من خودم تو رویان تازه واردم میتونی سوالت رو از@زینبی_بابا بپرسی@زینبی_بابا    

منم یاد گرفتم😎😎😎

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها من روز چندم پریودی باید برم واسه میکرو؟ پنچ شنبه پریود شدم.اما امروز خونریزی شروع شد ...

تو رویان به من گفتن تا روز چهارم هم وقت داری بیای برا سونو

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
2731
منم تازه اومدم رویان .از نظمش که خوشم اومده.دکترش رو هم نه همون اول خودشون انتخاب کردن برامون.نمیدون ...

😎😎😎😎، اره خداییش خیلی خوبه 

هر بار میخوام برم جاهای دیگه واسه ادامه چیزایی جاهای دیگه می بینم که پشیمون میشم، حالا جدای از قیمت های مناسبش جاهای دیگه منظورم مطب های خصوصی و چندتا بیمارستانی بوده که رفتم فقط کلاس الکی گذاشتن و دقتی که مد نظرم بود نداشتن، حالا تعرفه های بالاتر بماند 

نمی دونم چرا تا میگفتم تو رویان میکرو کردم صورتشون کج و کوله میشد،و کلی بدگویی الکی که اگر خودم اونجا نبودم باورم میشد، نمی دونم چه لجی با اونجا دارن

سلام شرمنده شما از رویان راضی هستید؟ من ماه دیگه انشاله برای بار اول میخوام برم دکتر خودتون باید انت ...

عزیزم من سه ساله اونجا بودم و خیلی راضی ام، اتفاقا امروز برای اولین بار با دکتر مصطفایی ویزیت شدم واقعا عالی بودن

بعد از 6 جا دکتر رفتن و شنیدن چیزای چرت و پرت و اعصاب خورد کن، ایشون فقط حال منو فهمید و درست بررسی کرد

گلم شلوغی داره ولی هر جا رو دیدم شلوغ بوده تازه اینجا می بینن بارداری یا حالت خوب نیست نمیذارن زیاد معطل بشی، امروز ظرف 2 ساعت کل کارهای منو راه انداختن نذاشتن بیشتر اذیت بشم

ولی جاهای دیگه این جور نبود، یا دقت نداشتن یا خرج الکی میتراشیدن، یا بد گویی از مراکز دیگه که بگن ما خوبیم

سلام عزیزم خوبی؟نگران نباش منم جفتشو داشتم.هم هماتوم‌هم جفت پایین.هماتوم که رفیقم شده همش باهامه😂فک ...

سلام عزیزم قربونت برم ممنون از راهنمییت😘

هماتومم ۸۱در۶۱میلی متره😒

خدا جونم شکرت...
2740

سلام دوستان 

من امروز رفتم آمينوسنتز و جوابش هفته بعد مياد و خيلي نگرانم ولي سپردم به خدا . خدا خودش به دلم نگاه كنه. برام دعا كنيد نفس شما حق . 

فقط يه سوال اگر كسي ميدونه و اطلاع داره ممنون ميشم جواب بده: نمونه اي كه از آب دور جنين گرفتن خيلي خون داشت و سياه بود آيا مشكلي هست يا خير؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
منم دقیقا منتظرم پریود شم برم انتقال ولی نمیشم🤣🤣🤣

چی شد عزیزم پریود شدی ؟

من اعصابم ریخت بهم سر این پری نشدن ،اون وقتی ک نباید بیاد میاد الان ک باید بیاد ناز میکنه 

به همه ی دوستانی که تو این ایام عزیز خبر خوش بارداریشون را دادن تبریک میگم و با این حس وحال خوبتون ازتون التماس دعا دارم در حق همه‌ی منتظرا که به زودی دلمون شاد بشه🙏😍

چی شد عزیزم پریود شدی ؟ من اعصابم ریخت بهم سر این پری نشدن ،اون وقتی ک نباید بیاد میاد الان ک باید ...

نه گلم نشدم البته از امروز لک میبینم احساس میکنم دارم میشم امیدوارم باز شه چون فردا سونو دارم 

چند روز عقب انداختی ؟ یه آزمایش بارداری میدادی

توی سونو نوشته نوع جفتت چطوریه عزیزم؟برای من لولایینگ بود دکترم گفت حتی با وجود هماتوم اصلا نمیگم اس ...

نمیدونم سونو انگلیسی تایپ شده منم ترجمم زیاد خوب نیست عکس سوتو رو میزارم هر کی سر در میاره لطف کنه ی نگاهی بهش بندازه

ان شا ءالله منم با استراحت جفتم بره بالا

لکه بینی قبل از ۶هفتگی داشتم بعدش نه خدا رو شکر 

خدا جونم شکرت...
2706