2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6870847 بازدید | 672713 پست
صبح دوتا ظهر دوتا شبم دوتا  هر شبم آنوکساپارین زدم

دکتر زرنانی به من گفته بود ۲ هفته قبل از انتقال تا ۲ هفته بعد از انتقال چای، قهوه، شکلات و فلفل رو کم کنم. منم مشکل اندومتر داشتم که خیلی دیر بالا میرفت.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
ممنون از دعای خیرت نمیدونم چهارشنبه برم یا نه  ماما گفت بشه ۶ خوبه

٦كم نيست ؟بزار دوستان بيان تخه من شنيدم ٨تا ١٢خوه حالا باز دوستان ميان ميگن 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من.اطلاعات زیادی ندارم ک.کمکت کنم..فقط میدونم واس رشد اندو...پیاده روی خوبه..خوردن گوجه خام..و ...

مرسی عزیزم آمپولو دیشب نردم چی ؟

گوجه و لوبیارروالان خوردم 

حتما نشاسته رو تا چهارشنبه هم هر روز چندبار میخورم 

الهی مرا  آن ده که آن به 
فدات بشم گلم ايشالا قسمت خودت  فريز بود اسيد فوليك و رويال ژل و ويتامي E بعد آسپرين و استراديو ...

ویتامین ای رو تو از کی شروع کردین و تو انتقال هم میخوردین؟ 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
سلام عزیزم خوبی؟ ببخشید الان داشتم اعلانات رو بررسی میکردم پیامت رو دیدم.آره دفعه قبل که رفتیم فدتیل ...

امیدت به خدا باشه عزیزم انشاالله که جوابش خوبه راستش نگرانت بودم هرچی شد بیا به منم بگو دعا میکنم به حق حضرت زهرا دلتون شاد بشه

😍😍خدایا شکرت
سلام مامانای حال و آینده، من سزارینم افتاد 28 مرداد، برام دعا کنید، ان شاالله دامن همه ی منتظرا سبز ...

ای جونم تیکرشو😍😍😍عزیزدلم ان شاالله به سلامتی گل پسرتو بغل بگیریییی.برای تک تک‌منتظرا و ما باردارا دعا کن به سلامتی بارمون رو زمین بذاریم❤ چی شد‌که‌جلوتر افتاد؟!

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
ویتامین ای رو تو از کی شروع کردین و تو انتقال هم میخوردین؟ 

ويتامين اي رو چند ماه هفته اي دوبار ميخورم با دوز ٤٠٠ تو سيكل انتقال از اول پري خوردم بعد كه انتقال دادن بازم گفتن بخور كه من ديگه كلي قرص داشتم اونو نميخوردم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

وای‌وای چقد تند تند صفحه هارو رفتم جلو‌که خبری ازت بگیرمممم

خدا رو هزار مرتبه شکر لیانا جون

دیدی مامان شدییییی😍😍😍😍 وای خیلی خوشحالم برات

تبریک میگم خانمی

ان شاالله ۹ ماهو به سلامتی بگذرونی❤

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
مرسی عزیزم  رویال ژل کپسول میخوردی مارکش چی بود

معمولا یکماه بعد از انتقال میگن بیاین براسونو...من خودم روز 26انتقال رفتم..ولی هر چی دیرتربری بهتره ...

ممنون گلم يعني ٢٦رفتي قلب رو هم ديدي ؟

واقعا مثبته؟

قطعا مثبته عزیزم😍تبریک‌میگم‌مامان خانم.چقد‌مامان جدید داریم خداروشکر.ان شاالله به سلامتی نی نیاتونو بغل بگیرین.الهی این لحظه ها قسمت تموم منتظرا شه

عزیزم میشه با جزئیات بگی چه جوری؟ با چه زاویه ای و دقیقا کجا؟

تقریبا۵.۶ انگشت بالاتر از زانوها میتونی بزنی 

از بالای کشاله ها هم ۵انگشت پایین تر بین اینا با زاویه ۹۰ درجه و یکم بین۲انگشت بالا میگیرم💜💜💜

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
@زینبی_بابا   کجایی رفتی Ntحال نی نی خوب بود؟ بچه ها من جفتم پایینه ی هماتوم بزرگم دارم کسایی ...

سلام عزیزم خوبی؟نگران نباش منم جفتشو داشتم.هم هماتوم‌هم جفت پایین.هماتوم که رفیقم شده همش باهامه😂فکرکنم تا زایمانم باشه...جفتمم با کلی استراحت و مراعات هفته ی ۲۴ تااازه رفت بالا

نگران نباش گلم تنها چاره ی جفتش استراحته.مواظب باش‌خسته نشی.پیاده روی نکن.پله بالا پایین نکن.خم‌نشو.نزدیکی ممنوع.اندازه ی هماتومت چقدره؟

2706