2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6870496 بازدید | 672700 پست
عزیزم مرکزی که انتخاب میکنی خیلی دقت کن . رفت و آمد کردن هم سخته هم پرهزینه ولی بعضی مواقع می چربه . ...

ساری تا شهر ما ی ساعت راهه فقط، مسیرشم خوبه، خدا کنه بشه همین بار اول چون واقعا هزینه ها بالاس

خدا ب همه نینی بده ب منم بده ب حق حضرت رقیه ی صلوات برای باردار شدن همه و من
عزیزم حضرت مریم به راحتی اهدایی میگن اگه اینو گفتن به نظرم مرکز تو عوض کن 

اگه بگن حتما عوض میکنم چون نشون میده ب کارشون مطمئن‌نیستن اونوقت

خدا ب همه نینی بده ب منم بده ب حق حضرت رقیه ی صلوات برای باردار شدن همه و من

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خواهرا ی سوال. داروخونه های رویان یا ابن سینا نسخه های بیرون رو هم میدن؟یعنی مهر ابن سینا و رویان ر ...

عزیزم من چند روز پیش برای گونال رو زنگ زدم ابن سینا گفت برای بیمارای خودمون رویان ولی گفت میدن فرقی نمیکنه

بچه ها آزمایش ژنتیک شما چطوری بوده ؟ ما تو ابن سینا انجام دادیم . فقط از لحاظ کروموزوم چک شدیم . بعد به ما گفتن اگر از لحاظ تک تک بیماری ها بخواین چک بشین هر کدومش یه قیمت جداگانه دارن که ما دیگه وارد جزئیات نشدیم.چطوری غلظت خون رو نشون داده برای بعضی ها؟ مگه اونو آزمایش ایمنی انعقادی نشون نمیده ؟

چه داروهایی کیفیت تخمک رو میبره بالا ؟ همزمان با اون میشه ویزان هم مصرف شه که هم تخمک گذاری انجام نشه و هم اندومتریوز کوفتی یه وقتی برنگرده ؟

دخترا من 4 شهریور از مطب عارفی وقت دارم نمیرسم برم اگر کسی خواست تو خصوصی بهم بگه    

سلام عزيزم من ميخوام برم پيش يك دكتري كه از انعقادي ايمني بدم پيشش بنظرتون دكتر عارفي خوبه برا اين كار

سلام دوستان همگی خوبید ان شاالله

امیدوارم خوب وخش و سلامت باشید

توی از اسپرم همسراتون چه فاکتوری مهم بود و چک کردین؟ همسرم از اسپرم داده جوابش اومده نمیدونم کدوم و چک کنم و کدوم مهمتره واسه ای وی اف

سلام عزيزم من ميخوام برم پيش يك دكتري كه از انعقادي ايمني بدم پيشش بنظرتون دكتر عارفي خوبه برا اين ك ...

عارفی متخصص زنان هست و تخصصش سقط مکرر هست

برای آزمایشای ایمنی بچه ها بیشتر پیش زرنانی میرن و توکلی

متخصص ایمونولوژی

سلام میگم من امروز  روز 15 انتقالم صندلی گذاشتم ظرفظرف و شستم لباس گذاشتم داخل لباس شوی رو کابینیت  جمع جور کردم گاز پاک کردم  البته مع گاز پاک کردنم صندلی گداشتگداشت با فاصله انجام میدانم الانالان دارم کشیدم اشکال نداره خدای نکرده اگر بخوای اتفاقی برا  جنین بیفته علایمعلایم چیه

عزیزم من چند روز پیش برای گونال رو زنگ زدم ابن سینا گفت برای بیمارای خودمون رویان ولی گفت میدن فرقی ...

عه؟ممنونم خواهری

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2706