2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6865666 بازدید | 672357 پست
عزیزم سیرابی رو امتحان کردی؟ 

آره دوبار😭😭😭😭هر چی بگی امتحان کردم

آنا جان هفته پیش پرستاری که سرم میزد دیر رسید از ساعت 11 صبح تا 2 بعد از ظهر 6 بار حالم بهم خورد ناجور

خیلی تلاش دارم میکنم دیگه سرم نزنم ولی فعلا جواب نداده

ببین خون، کتون، پروتئین چند بار آز ادرار دادم تو ادرارم بود، گاهی تب می کردم ولی سردم میشد، استفراغ خونی داشتم

باز خدا رو شکر همین سرم رو میزنم میشه غذا بخورم

دیگه توکل به خدا پیش متخصص گوارش هم برم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شما نمیدونید خوردن ال دی قبل از سیکل انتقال رو ضخامت تاثیری هم داره؟ برای چی معمولا تجویز میکنن؟&nbs ...

گلم کمک میکنه تخمدان ها خاموش بشن تا هم اگر کیستی هست برطرف بشه و هم کنترل بدن دست دکتر بیفته

سلام من روز دوم انتقالم اما دو روزه یبوسیت گرفتم انجیر و الو و انگور و اب هم میخورم فایده نداره چکار ...

سلام عزیزم به سلامتی 

سالاد کاهو با روغن زیتون، پیاده روی 

ماساژ مقعد با روغن زیتون، معجزه میکنه

امیدت به خدا باشه عزیزم انشاالله که جوابش خوبه راستش نگرانت بودم هرچی شد بیا به منم بگو دعا میکنم به ...

سلام عزیزم.تازه اومدیم هتل.رویان خیلی خوب بود.دکتر سجادی گفت آز اسپرمت خوب نیست اما برا میکرو میتونه کافی باشه.باید بریم تو سیکل روز پانکچر من شوهرم باید نمونه بده اگه اون روز تو نمونه اسپرم خوب نبود میکروتسه میکنن که اسپرم تازه استفاده کنن برا لقاح.میگفتن اسپرم تازه کیفیتش بهتر از اسپرم فریز شده است.واسه همین تصمیم گرفتیم همین رویان کار رو ادامه بدیم. از اون طرف هم برا من یسری آزمایش روتین نوشتن که قبلا انجام دادم اما چون همراهم نبود گفتن دوباره انجام بدم  که دوتاش باید تو روز دوم یا سوم قاعدگی باشه.که قرار شد همون روز بیام آز رو انجام بدم و جوابش رو اورژانسی بهم بدن برم پیش دکتر.واسه اون روز هم نوبن گرفتم که مشکلی نداشته باشه از لحاظ نوبت.یه آزمایش ژنتیک هم برام نوشتن بخاطر اینکه تو اقوام یه مورد عقب ماندگی ذهنی داریم.البته چون از اقوام دورمون بود گفتن لازم نیست ولی چون خواهرم موقع بارداریش به همین خاطر دکتر براش آز ژنتیک نوشته بود خودم اصرار کردم برام بنویسن.که اینم گفتن جوابش همون روز آماده میشه.یه پاپ اسمیر هم باید انجام بدم با جوابش بیام.اگه همه ی اینها تا روز دوم پریودی آماده بود و مشکلی نبود و سونو هم مشکلی نداشتم احتمالا سیکل رو برام شروع میکنن.

راستی نمیدونی جواب پاپ اسمیر چند روزه آماده میشه؟

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
سلام عزیزم به سلامتی  سالاد کاهو با روغن زیتون، پیاده روی  ماساژ مقعد با روغن زیتون، معج ...

حالا دیگه نمیزارم یبوسیت بگیرم واس امروز نگرانم اگر هم لاته گزینی کرده بودن با این فشاری ک ب من اومد همه چیز خراب شده باش شماه که مثبت شدین یبوست داشتین

تو رویان؟ من بار اول که تقریبا یک پاه پیش بود با دکتر مصطفایی بود.دفعه ی بعد هم با مصطفایی هستم

سلام شرمنده شما از رویان راضی هستید؟ من ماه دیگه انشاله برای بار اول میخوام برم دکتر خودتون باید انتخاب کنید؟

2706