2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6852794 بازدید | 671386 پست
لیانا جون رویال ژل رو چطوری مصرف کردی ؟؟؟ روزی یه دونه؟؟؟ بدون دستور دکتر ؟ تو سیکل پانکچر باید خورد ...

گلم با تجويز دكتر از روز اول سيكل واسه انتقال روزي يدونه 

امگا ٣هم خيلي تاكيد كرد دكتر يادم رفت به دوستان بگم 

تو سيكل پانكچر هم فرتيل سي و كيوتين ١٠رو دكتر تجويز ميكرد 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
باشه عزیزم واسه امشب بسه سرتوبه درآوردم خیلی گلی ان شالله دعاکن بشم میام اینجافریادمیکشم🤦‍♀️

انشاالله عزيزم ميشي توكل به خدا 

راحت باش برو تو اون تايپيك خيلي چيزا ياد ميگيري 💋💋💋

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
آره عزیزم جفتمونم از همون روز اول دنبال علائم بودیم😂

🤣🤣🤣🤣

انشاالله عزيزم ميشي توكل به خدا  راحت باش برو تو اون تايپيك خيلي چيزا ياد ميگيري 💋💋💋

مرسی گله من

آره برم همشو بخونم🤕✌

مرسی ک هستی😗😗💛

خدایاشکرت که همسرخوبی نصیبم کردی🙏❤
2731
مرسی گله من آره برم همشو بخونم🤕✌ مرسی ک هستی😗😗💛

فدات 💐💐

آها پس هپارین رو سه ماه باید زد .به نظرت هپارین درد داشت یا آنوکسان؟

عزیزم سوزناش انقدر کوتاهه که اصلا دردی نداره... بعد تزریقم نباید جاشوبمالی تا کبود نشه.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
سلام بچه ها خوبین؟ دوستان من فمیبیون 2پیدا نمی کنم تهران کجا داره خبر دارین؟ بعد من هر 12روز یکبار ...

عزیزم داروخونه پایین مطب دکتر طرازی فمبیون دو داره... 

من خودم پرولوتون خارجی داشتم ک زیاد اومد پس دادم ب همون داروخونه. میدونستم میخوای میدادم بهت.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
برای یکبار هم که شده مجدد بیا و یه ویزیت پیش خانم دکتر یوسفی بشو و امتحان کن من از تهران میام رشت خی ...

عزیزم خانم دکتریوسفی توموسسه مهرهستن؟؟؟

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
سلام مامانای حال و آینده، من سزارینم افتاد 28 مرداد، برام دعا کنید، ان شاالله دامن همه ی منتظرا سبز ...

سلام ياس بانوي عزيز درخواست دوستيمو ميپذيري؟ عرض خصوصي دارم خدمتتون، متشكرم🌹

...
خواهش گلم رویال ژل چی هس؟ استرس شوهرم واسه کاراشه یکسره درگیره اون گرمه خیلی من باید خودمو ببندم ...

به هيچ وجه خودتو نبند به گرميجات، كي گفته گرمي زيادي خوبه؟؟؟؟ مناسب طبعت متعادل بخور  رژيم غذائييتو به هيچ وجه به هم نزن، اول طبعتو بشناس چيه متناسب با طبعت متوجه ميشي كه چيا واست خوبه بيشتر بخوري چيا رو كمتر بخوري، لازم نيست خودتو به چيزي ببندي دختر خوب گير هم ب خودت نده هفت ماه كه چيزي نيس اونم با اون استرسي كه داري طبيعي بوده كه احتمال كم بشه از امروز اروم و خونسرد باش انشالله به زودي خوش خبر ي🍀🍃

...

وای بچه ها باز صبح خون دیدم.

معذرت میخوام رقیق وقهوه ای کمرنگ.

شیافمو رکتال میذاشتم ، ایرادی نداره؟

امروز باید هپارین و آسپرین رو قطع کنم یعنی؟

واقعا امکان داره هماتوم اینجوری دفع بشه ،؟ یا من الکی دلخوشم و این خونریزی بَده؟

@زینبی بابا

@تورک_آنا    

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
وای بچه ها باز صبح خون دیدم. معذرت میخوام رقیق وقهوه ای کمرنگ. شیافمو رکتال میذاشتم ، ایرادی نداره ...

مرجان جون خيلييييا تو اين تاپيك به خاطر هماتوم اينجوري خونريزي داشتن خودت كه شاهد بودي تازه خيليا هم بي هماتوم خونريزي داشتن رويا كه گل پسرش الان بغلشه يادت نيس ميگفت فش فش خون ميزنه بيرون؟؟شما خواهشا فقط اروم باش خب البته اين ترس و ناآرامي همش به خاطر تجربه قبليته حق داري خب ولي باور كن ديگه حق نداري اينهمه به اون فسقلي تو دلت وحشت و تنش وارد كني كه، خون قهوه اي خون كهنه س و تو ماه هاي اول طبيعيه، ميدوني هورمونهاي استرس سيستم بدنو ب هم ميزنه؟ نزار ترشح بشن، بگو سپردم ب قادر متعال و ميدونم كه اون بهترين حافظه، الله خير حافظا و هو ارحم الراحمين، حواستو پرت كن

...
2706