2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6844234 بازدید | 670699 پست
سلام خانم . قند تو دلم آب میشه میگی نی نیا🥲کاش یکیم شده گرفته باشه.  امروز داخل وان سرکه اب نش ...

بنطرم تو وان نشینی بهتره بهار 

خودتو بشور باهاش 

بی‌بی چک نزدی ؟انشاالله خدا جای دختر وپسرت پرکنه 

بهارجان وآشیتاجان وآتی جان ازخدامیخوام بهترینابراتون رقم بخوره. بهارجان فک کنم چن باربایدبشینی تو وا ...

ممنون عزیزم دعامون کن... 

آنقدر زیر درخت صبرمینشینم ک روزیه مرا بدهد♥️خدایا امیدمو ناامید نکن♥️🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون قشنگم ♥️  از این کارا دوست ندارم ، چون خودم خیلی وقته منتظرم اینطوری حس میکنم کسی که ند ...

ایشالا ک خیره عزیزم... ایشالا بهترینا روزیت بشه

آنقدر زیر درخت صبرمینشینم ک روزیه مرا بدهد♥️خدایا امیدمو ناامید نکن♥️🙏
2731
الهی دورت بگردم عزیزم انشاءالله دفه بعدی حتمامادری. بهت نمیگم متاسفم چون دنیاب اخرنرسیده ماشالا توخو ...

ممنونم عزیزم

هییی دیگه عادت کردم💔 نمی دونم چرا هر چی می جنگم بیشتر ازش دور میشم...

ای وی اف هم هر چی تکرار بشه شانس موفقیتش پایین تر میاد، دفعات اول چون داروها برای بدن ناشناخته است بهتره. به هر حال یک فرصت دیگه دارم ولی نمی گم دلم بهش خوشه..

یه راهی بوده توش به انتخاب خودم قدم گذاشتم و ناچارم تا آخرش برم‌.

فکر می کنم بیشتر از هر چیز باید لایف استایلمو تغییر بدم. من ساعت خوابم  واقعا به هم ریخته است.. تحرک ندارم زیاد... تغذیم خیلی خوب نیستش سالم خور نیستم... اینا همش تاثیر داره. 

به نظرم واقعا تا تغییر نکنم، راه میون بر ای وی افم برای من حداقل بی فایده است.

نسا جان نتونستم تکت کنم  خیلی‌ خیلی متاسفم عزیزم  هیچ حرفی ندارم که ارومت کنه

ممنونم عزیزم. قربون برم خودتون درگیرین ولی بازم دلداری میدین.. امیدوارم یه شادی بزرگ به زودی تو دلتون بشینه.

کاش من تسلیم میشدم بعد انتقال سوم! فکر کردم با عوض کردن مرکز و تلاش دوباره چیزی تغییر می کنه..

ولی ظاهرا مشکل جای دیگه است.

خودمم موندم واقعا..‌

اگه به خاطر همسرم نبود قید جنین های آخرمم میزدم.

واقعا خسته شدم.

دلم اون روزایی رو میخواد که بچه داشتن اولویت صدمم هم نبود، ولی اینم بخشی از زندگیه‌. تقدیر ما هم اینطور رقم خورد.

بنطرم تو وان نشینی بهتره بهار  خودتو بشور باهاش  بی‌بی چک نزدی ؟انشاالله خدا جای دختر وپ ...

چشم عزیزم معذرت فقط خودمو بشورم کافیه واقعا اذیتم تا حالا اینجوری نشده بودم 🥲

نه الان مامانم گفت بزار ازمایش بدی خودتو عذاب نده🥲 الهی فداتبشم ممنون  خدا دل همه رو شاد کنه دامن منتظرا سبزشه😘

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱
2740
ممنونم عزیزم. قربون برم خودتون درگیرین ولی بازم دلداری میدین.. امیدوارم یه شادی بزرگ به زودی تو دلتو ...

عزیزم یه کم به خودت استراحت بده فورا نرو برا انتقال مشکل نابارویتون چیه  ؟

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
ممنونم عزیزم هییی دیگه عادت کردم💔 نمی دونم چرا هر چی می جنگم بیشتر ازش دور میشم... ای وی اف هم هر ...

عزیزم من پارسال ک مثبت شدم پیاده رویی باشگاه سالمخوری حذف چربی و قند وزنم رو پایین اوردم پریودی روزا اول دوش نمیگرفتم ۳ماه شکمم رو موقع پریود با روغن سیاهدونه ماساژ میدادم جوراب پام بود بیشتر وقتا (رحم گرم میشه ) 

قرص کمر ( از عصاری تهیه کن روی شعله پخش کن بزار حرارت کم پوستش ک ترکید مغزشو پودر کن)سیاهدونه زیره سیاه دارچین زنجبیل اینا رو با عسل مخلوط کن هر صبح ۱قاشق چایی خوری بخور بجز ۳روز اول پریود ک خونریزیت زیاد نشه  خیلی موثره برا تقویت و گرمشدن رحم. شب قبل انتقال کله پاچه خوردم میگن چسبندگی داره بعد انتقال  هروز سوپ پای مرغ ک چسبندگی بالایی داره...  ۳ هفته هر ۵ شنبه قبل انتقال نروبین تزریق کردم البته از دکترت بپرس

سلام خانم . قند تو دلم آب میشه میگی نی نیا🥲کاش یکیم شده گرفته باشه.  امروز داخل وان سرکه اب نش ...

وان نشین دیگه عزیزم

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
خدایا یه کاری کن بشه... من واقعا الان احساساتی شدم... اشکام داره از ذوقی که حس خوبی به شماهادارم میر ...

🥺 بهترینا برای خودت رقم بخوره منم حس خیلی خوبی به شما ها دارم چون همو بیشتر از هرکسی درک میکنیم

بهارجان وآشیتاجان وآتی جان ازخدامیخوام بهترینابراتون رقم بخوره. بهارجان فک کنم چن باربایدبشینی تو وا ...

ممنون ابجی🥺🌹

2706