2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6845047 بازدید | 670755 پست
عزیزم لیزر همون فیزیوتراپی رحم هست ولی فیزیوتراپی رحم بری خیلی کاملتر برات انجام میدن و از چندتا دست ...

سحرجان با همین عنوان فیزیوتراپی رحم باید گفت یا فیزیوتراپی لگن ؟

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
خانما این بی بی خرابه یا منفیه یا مثبت

به نظر من که مثبت ..مبارکتون باشه😍

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم لیزر همون فیزیوتراپی رحم هست ولی فیزیوتراپی رحم بری خیلی کاملتر برات انجام میدن و از چندتا دست ...

شماهم اصفهانین؟توخودهمون سیکل انتقال انجام میدن یاقبل ازسیکل؟

بستگی به جوابگویی بدن داره ،گونال خارجیه و سینال ایرانی ،سینال تو اولین پانکچرم برای من بی نتیجه بود ...

من سری اول اورگالنترون بودوستروتاییدکارماهاچ ام جی .سری دوم گونال سری اول خیلی بهتربود۸تاتخمک ۵تاجنین سری دوم ۱۳تاتخمک ۳تاجنین اینسری نمی دونم چی بزنم 

2740
اشکالی نداره عزیزم .ان شاالله خیلی خیلی زود مامان میشی و خبر خوشش رو به همسرتم میدی 

مرسی رادیس قشنگم😘

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
ممنون گلم النوا باراوله میشنوم هزینش بیشترازگونال بود؟

عزیزم تامین اجتماعی داری؟

چون بیمه این امپول رو قبول میکنه 

نمیدونم گونال اینا چنده چون خیلی سال پیش استفاده کردم یادم نیست 

ولی النوا رو بیمه قبول کرد و شد ۸۰۰ تومان 

تقریباً دوسال پیش

ولی من راضی بودم از این آمپول ، کلا یه بار میزنی ب شکمت خیرشم میبینی

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
عزیزم تامین اجتماعی داری؟ چون بیمه این امپول رو قبول میکنه  نمیدونم گونال اینا چنده چون خیلی ...

البته من چون هیچ خیری از امپول سینال، گونال ، پرگووریس ندیدم انقد زیاد از این امپول تعریف میکنم 🥲

شاید دارم اشتباه میگم

امیدارم عزیزم  رفتم آزمایش دادم تا جوابش حاضر بشه

ان شاالله خوش خبر باشین 

2706