2733
2734

هیشکی خونه نبود 

من میخواستم برم حموم 

بعد درو قفل کردم ک کسی نیاد داشتم لباس در میاوردم

ک داداشم اومد پشت کلی طول کشید تا ی چیز درستی بپوشم درو باز کنم ، حولمو پوشیدم در واقع 

بعد ک اومد تو گفت چرا درو قفل کردی گفتم میخواستم برم حموم ی جوری نگام کرد 

بعد رفتم تو حموم میخواستم آهنگ بزارم برا خودم طول کشید آب باز بود ولی زیرش نبودم نگو ک پکیج خاموش بود 

داداشم صدا زد با آب یخ دوش میگیری 

بعد گفتم ن ن بزن آب گرم کنو بعد گف چ غلطی داری میکنی البته معمولا اینو میگه ب شوخی ولی نمی‌دونم چ فکری کردع

خیلییی خجالت میکشمممم فکر بد کرده یعنی ؟ شما بودیم چ فکری میکردین

خدایا منو بکش چیکار کنم😭😭😭😭😭💔

از شدت نشخوار فکری نمیتونم درس بخونم همش میگم چ فکری کردددع

ب فا*ل و حس شیشم اعتقادی ندارم اگه تاپیکی ب این عنوان می‌بینید مربوط ب دوست عزیزم خبسابیل هست ک اگه تاپیکاش تموم شه با کاربری من میادش اگه ی تاپیکی نظر مخالف راجع ب این چیزا دادم گارد نگیر چون اون تاپیکا مال من نبوده،  محمدرضا هم کراش خبسابیل هست ن من   

احتمالا فکر بد کرده

ولی خب بهش فکر نکن دو روز دیگه یادش میره 

لطفاً قبل از شرکت در تاپیک ها از  💥پریود💥 نبودن و عقده ای نبودن خود مطمئن شوید                                                     +حاضری بخاطر پول،پوله خیلی زیاد عشقتو ول کنی؟؟!               _نه، نه...  نه نه ، چرا چرا چرا ، پول خلی خلی زیاد باشه چرا...                                                         🛑تازه وارد نیستم 🛑    💥کاربری هفتم😂💥                                              هی تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دختر اگه بخواد غلطی هم کنه تو خونه خودشون ک نمیکنه🫤

خیلی ضایع بازی درآوردم اخهه

ب فا*ل و حس شیشم اعتقادی ندارم اگه تاپیکی ب این عنوان می‌بینید مربوط ب دوست عزیزم خبسابیل هست ک اگه تاپیکاش تموم شه با کاربری من میادش اگه ی تاپیکی نظر مخالف راجع ب این چیزا دادم گارد نگیر چون اون تاپیکا مال من نبوده،  محمدرضا هم کراش خبسابیل هست ن من   

عزیزم هر ادمی وقتی میره حمام دروقفل میکنه ت حماممم همه لخت میشن اینو داداشت میدونه ک مردم ت حمام لخت میشن و میدونه ک وقتی دروباز کنی باید لباس میپوشیدی و طول کشیده 

داداشت چندسالشه؟ت حموم چیکار داشت ک اومد؟

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

خب چرا در خونه رو قفل کردی 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
احتمالا فکر بد کرده ولی خب بهش فکر نکن دو روز دیگه یادش میره 

واااای واقعاااا

یعنی چ فکری کرده

برم بگم بهش ؟؟؟

واااای واقعاااا یعنی چ فکری کرده برم بگم بهش ؟؟؟

نه هیچی نگو تو 

چیز مهمی نیست

والا دو روز دیگه یادش میره 

لطفاً قبل از شرکت در تاپیک ها از  💥پریود💥 نبودن و عقده ای نبودن خود مطمئن شوید                                                     +حاضری بخاطر پول،پوله خیلی زیاد عشقتو ول کنی؟؟!               _نه، نه...  نه نه ، چرا چرا چرا ، پول خلی خلی زیاد باشه چرا...                                                         🛑تازه وارد نیستم 🛑    💥کاربری هفتم😂💥                                              هی تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹
منم بودم فکر بدی میکردم . تو این کم آبی میرین حموم آبو باز میزاررین همینجوری آب شربی ک حق همه ی مردم ...

همیشه این کارو نمیکنم ک ایندفعه اینجوری شد

2706