2733
2734

سلام..

من فردا امتحان علوم دارم کشوریه کلاس هفتمم..

کل کتابو کامل خوندمش..

میشه راهنمایی کنید امشب با عنوان شب امتحان چطور ی مرور خوب و کامل داشته باشم و چ کارایی کنم؟واقعا دیگه نمیدونم چکار باید کنگ

ممنونتون میشم کمکم کنید💗

نمیتونی بمونی و ببازی، باید بری و یه گوشه ای دنیاتو بسازی،میرسم به فردا من،مال منن رویاهام👥

سلام سعی کن خلاصه هاروبخونی،نمونه سوال حل کن

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرهدفه🙂باافتخار دخترایرانم دوست پسرداشتن یا دوستِ پسرداشتن توهین به دختره!پس ربطی به عقیده نداره❌️توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام سعی کن خلاصه هاروبخونی،نمونه سوال حل کن

آره اینکارو حتما میکنم ولی خب ی راهی میخوام ک ی جوری کل درس ها خوب برام دوره شه

نمیتونی بمونی و ببازی، باید بری و یه گوشه ای دنیاتو بسازی،میرسم به فردا من،مال منن رویاهام👥
آره اینکارو حتما میکنم ولی خب ی راهی میخوام ک ی جوری کل درس ها خوب برام دوره شه

خلاصروبخون یافیامشوببین،زیادنخون بیشترمی پره

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرهدفه🙂باافتخار دخترایرانم دوست پسرداشتن یا دوستِ پسرداشتن توهین به دختره!پس ربطی به عقیده نداره❌️توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.

مطمئنید کشوری هست؟

اما در کل امتحانات کشوری سطح مناسب تری دارند بخصوصا برای متوسطه اول که هفتم رو هم شامل میشه

به عبارتی سوالات واضح تر هستند پس نگران سطح امتحان نباشید

نمونه سوال از سایت قلم چی قسمت علوم پایه هفتم امتحان ترم دوم دانلود کنید و حل کنید

وقتی کامل حل کردید پاسخ هاتون رو با پاسخنامه چک کنید

ممکنه چند سوال رو یادتون نیاد

هر جا رو یادتون نبود یا غلط نوشتید برگردید و دوباره بخونید

اینجوری انگار کل کتاب رو مجدد مرور کردید

پروفایل من تصویری است از بانو یوتاب،خواهر آریوبرزن و یکی از سرداران مقتدر و زیبارویِ هخامنش🌱
مطمئنید کشوری هست؟ اما در کل امتحانات کشوری سطح مناسب تری دارند بخصوصا برای متوسطه اول که هفتم رو ه ...

بله علوم و ریاضی و فارسی مون کشوریه..

خودمم میگم سطح ش ممکنه زیاد بالا نباشه ولی بقیه میگن دل ب سطح نبند شاید بالا بود..

خیلی ایده ی خوبیه..

آخه کامل کتابو خوندم.

نمیدونم چکار کنم ک هیج مشکلی نداشته باشن این فکر خوبیه برا اینکه بفهمم کجا رو خوب یاد نگرفتم..

ممنونم💕

بله علوم و ریاضی و فارسی مون کشوریه.. خودمم میگم سطح ش ممکنه زیاد بالا نباشه ولی بقیه میگن دل ب سطح ...

به هر حال امادگی سطح بالاتر رو هم داشته باشید

خواهش میکنم

پروفایل من تصویری است از بانو یوتاب،خواهر آریوبرزن و یکی از سرداران مقتدر و زیبارویِ هخامنش🌱