2737
2734

نمیدونم سر لجم نگاه میکنه یا نه 

البته یکم ب بحث و قر و فیس زنونه علاقمنده و کلا خونوادگی این‌مدلی ان  ک خاله زنک تشریف دارن ن زیاد ولی هستن

شام ایرونی قسمت فاطمه گودرزی و عروس حشمت فردوس و اون یکی خاهر شهرزاد 

داره اینارو نگاه میکنه پدرسوخته 

صداشون بلنننننند 

ای پدرسوخته 

امروزم دعوا داشتیم الان نمیدونم سرلجم همیشه اینقد مستقیم وقاحت ب خرج نداده بود ک الان داره میده 

بگید چکار کنم 

میدونه من حساسم بشینه قاه قاه و هرهر چندتا زن رو نگاه کنه که چی خب 

لطفا اونایی ک تا پ و رن هم شوهرشونو اجازه دادن نگاه کنه نیان نظر بدن

😑 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشاشو‌ در میارم 

چه معنی داره اصلا

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
2731

😐😐 سریعا به یه دکتر مراجعه کنید

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

من فکردم شام خارجی رو میگی. اصن حساسیت نباید ب خرج میدادی

کار های خیر کوچیکتون رو اینجا بگید تا یادبگیریم ازهم https://www.ninisite.com/discussion/topic/6411735/%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D9%88%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86?page=1

هیچی چیکارش میکنم ؟ با چاقو میرم تیکه تیکه اش می‌کنم بعد تیکه هاش رو میریزم تو چمدون میبرم میزارم جلو در خونه مادر شوهرم 😐😐😐😐😐😐😐 

بدبخت فیلمم نبینه؟

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2740

توروخدابیخیال دیگه تلویزیون طرف پو رن نمیبینه ک اییییین همه زن توتلویزیون.

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

واااااااااااااااااا قدرت تریاکو قدرت شیشه و قدرت پشمامو

نمیدونم از تعجب چی بگم فقط می‌دونم دارم چرت میگم

عزیزم این چ حرفیه مگه فیلم ‌‌‌‌‌پو.. داره نگاه می‌کنه چیه مگه😐😐😐

میخوامشا اما نمی‌خواد منو💔
چشاشو‌ در میارم  چه معنی داره اصلا

شوخیه؟؟😅

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

تا پو رن در شخصیت همسر من نیست که نگاه کنه!

اما نظر من اینه که خب شما هم بشین کنارش نگاه کن.مشکل خاصی نداره این برنامه!چرا نقطه ضعف الکی میدید دستش و حساسیت نشون میدید

2706