2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842750 بازدید | 670596 پست
سلام دوستان گلم و زینبی عزیز سوالی داشتم  امروز روز یازده پریودمه اندومتر ۹ و تری لاین  ...

الان که عالیه تا 16 فکر کنم میشد

نگران اون نباش عزیزم، حتما آزمایش استرادیول و cbc میگیرن بعد میگن انتقال بدی یا نه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
ممنون عزیزم باید کجا پیششون ویزیت بشیم چون اون موقع رفته بودم هیچ دکتریو نمی دیدم اگرم میدیدم نمیشنا ...

دوست عزیز رفتی قسمت پذیرش بگو می‌خوام ویزیت بشم گفت شماره پرونده بگو فعلا می‌خوام پیش دکتر ویزیت بشم شماره دادن رفتی داخل مشخص میکنن بری مطب شش یا هشت ،از طرفی دکتر پروانه عبدالهیان عصرها هست واقعا عالیه شماره مرکزی داری ؟؟اکه نداری بگو من برات می‌فرستم تماس بگیر بهتر راهنماییت میکنن

ممنون عزيزم خدا رو شكر ما هم خوبيم ، ان شا الله كه همه چيز خوبه خانمي .

سلام بچه ها ، من باز رفتم سونو ، میخواستم همون جا قبلی برم ولی دکترم یه جا دیگه رو معرفی کرد گفت برو اونجا، اینم گفت همون ریزه میزه ست ولی وزن رو نگفت، گفت کلا وزن رو نمیگم! یعنی کلا درشت نیست و اون اختلافا رو‌ داره ولی خب خوبه، نمیدونم قیافه م چطوری بود میگفت فکر کنم بخاطر استرسه که کوچولوئه!

دکترم گفت همون هر ماه سونوتو تکرار کن ،

خدا رو هزارمرتبه شکر تا اینجا به خیرگذشته، خودش بقیه راه هم کمک کنه که سالم باشه دل خون م آروم شه🤲

از همه تون هم ممنونم برا اینکه به یادم بودین و دعام کردین😙 ان شاالله همه منتظرا به زودی جواب صبرشون رو بگیرن و صاحب نی نی های سالم شن، و باردارا نی نی هاشون رو سالم بغل گیرن آمین🤲

الحمدالله❤
مگه بیمه نیستین عزیزم؟میگم این گونال چجوریه؟روزی ۴ تا تزریق میکنی ؟

عزیزم بیمه گفت سینال اف که ایرانی هست و تایید میکنم گونال اف المانی هست و خودتون باید بدید بقیه رو بردیم تایید کردیم

گونال روزی  یکی با دوز ۳۰۰ 

سلام دوسی ها

خوب و خوش و سلامتین همگی؟

عصر رفتم گونال و pd homog و زدم درمانگاه دکترم گفت شنبه بیا سونو، روال کار چجوریه؟ شنبه سونو کنه مشخص میکنه برای پانکچر یا میگه برو باز امپول بزن؟

عزیزم بیمه گفت سینال اف که ایرانی هست و تایید میکنم گونال اف المانی هست و خودتون باید بدید بقیه رو ب ...

انشالله که نتیجه میگیری،ولی من یادم پارسال گونال رو تایید میکردن؟یعنی دیگه بیمه قبول نمیکنه؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
سلام دوسی ها خوب و خوش و سلامتین همگی؟  عصر رفتم گونال و pd homog و زدم درمانگاه دکترم گفت شن ...

بستگی داره عزیزم،با توجه به سونو و سایز فولیکولها بهت میگه

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2706