2737
2739
عنوان

بیاین یکم دلداریم بهم بدین😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نرفتم دکتر شبی نبود ساعت یازده شب رفتم اورژانس بیمارستان عکس گرفتم فردام که تعطیله دکتر نیست به خدا ...

نگفت کدوم قسمت پاته؟خودت نمیدونی کدوم استخوان پات شکسته؟

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2731
2740

اینو دقیقا یه جای دیگه هم شنیده بودم. گفته بودن استخون پای مادرشون موقع پیاده روی یه صدایی می ده. درد هم نداشته. حتی به پیاده رویش ادامه می ده...بعدا می فهمن شکسته!

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

من اینو تجربه کردم . البته پام نبود

هفت سال پیش اومدم بشینم زمین انگار یکی از استخوانم تق صدا کرد . من انقدر گریه کردم اون موقع گفتم کمرم شکست به خدا . هیچ کس باورش نشد بعد از یه هفتهاز تب رفتم دکتر گفت اول از کمرت عکس بگیر بعد متوجه شدیم دنبالیچم شکسته

البته تو این یه هفته کلی اتفاق خنده دار برام افتاد حالا یه روز یه تاپیک اختصاصی میزنم

فقط میخواستم بگم منم مشکلی نداشتم ولی شکست بی جهت

گاهی که دلت شور میزند و اضطراب فرصت نفس کشیدن را از تو میگیرد ، آرام زمزمه کن: فاللهُ خَیرُ حافظاً و هو ارحمُ الراحمین

امروز به چشم و نظر اعتقاد پیدا کردم چند روز پیش گواهینامم اومده امروز شوهرم ماشین داد دستم رفتم روضه اقوام خیر سرم ما دوتا ماشین داریم یکی واسه کارشوهرم یکی هم سواری اونجا همه گفتن دیگه این مال توهه خوش به حالت اومدم خونه تا وسط فرش رسیدم پام تق شکست

استخوان کنار ناخن کوچیکه بالای ناخن کوچیکه وسط پام میشه

عزیزم حتما مدام پات رو کوبیدی زمین.نیروهای تکراری تو استخوان پات جمع شده و باعث شکستگی شده.وگرنه همینطوری نمیشکنه.

زیر نظر پزشک کلسیم D مصرف کن.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
امروز به چشم و نظر اعتقاد پیدا کردم چند روز پیش گواهینامم اومده امروز شوهرم ماشین داد دستم رفتم روضه ...

خوب پس همونه.منم خیلی اعتقاد دارم.عزیزم حتما صدقه بده..زیاد هم خودت رو تو چشم ننداز

خدایا مراقبمون باش...جز تو کسی رو نداریم 
2706