2737
2734
عنوان

بیاین یکم دلداریم بهم بدین😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 42 پست
اینو دقیقا یه جای دیگه هم شنیده بودم. گفته بودن استخون پای مادرشون موقع پیاده روی یه صدایی می ده. در ...

منم روش یکم راه رفتم البته با درد ولی بدتر شد دردش شوهرم میگه پات پیچ خورده نمی گی ولی به خدا رو زمین صاف انگاری یکی شکستش اصلا نفهمیدم چی شد یهو فقط جیغ زدم از درد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم بچه شیر میدم آزمایش خون دادم مشکوک به پوکی استخوانم۳۵سالمه😔...دکتربرام کلسیم نوشت ..اگه بچه ت بیشترازشش ماهشه شیرخودت دیگه نده...امیدوارم‌زودتر خوب بشی وپات نشکسته باشه ....

برای خوب شدن حال دلم لطفا یه صلوات بفرستید با دل پاکتون 🙏
بچه ها ترو خدا دعا کنید زودتر خوب بشه تو عید بتونم راه برم😢😢

عزیزم یه روش هست برای اینکه زودتر جوش بخوره‌.

یه دستگاهی فیزیوتراپیست ها دارن به اسم مگنت .باعث تسریع جوش خوردن میشه.

یه مدت که گذشت و کال استخوانی تشکیل شد میتونی مگنت بگیری‌.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2740
باید برم اونجاهایی که فیزیوتراپی می کنن؟؟

بله عزیزم.اول بپرس ببین مگنت دارن یا نه.

چون بعضی جاها ندارن.

البته با پزشکت هم مشورت کن.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

استارترخیلی ناراحت شدم برات ان شاالله زودخوب میشی.

عصاره پای مرغ تامیتونی بخوروپودرسنجدکه قاطی شیرهست عالیه برای کمبودکلسیم وپوکی استخون

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
نرفتم دکتر شبی نبود ساعت یازده شب رفتم اورژانس بیمارستان عکس گرفتم فردام که تعطیله دکتر نیست به خدا ...

ن ن ن ن اصلا حرف بچه های اورژانس باورنکن پای من یدفعه رفت توچاله ی صدای قرچ دادگفتم شکست رفتیم اورژانس گفت شکسته بخدا قسم 10روز تو گچ بود بعد بازکردم رفتم ی دکتردیگه گف چراگچ گرفتی گفتم شکسته بود دیگه ازاورزانس فرستادنم تاگچ بگیرن...دکتره گفت نشکسته ضربه دیده ومو برداشته 3روزه خوب شد...زرده تخم مرع باحنا بستم اصلانگران نباش.....😘😘😘😘😘

محتاج دعای همتونم حتی یک صلوات