2752
2734
عنوان

به نظرتون امروز مطب دکترا بازه؟

101 بازدید | 17 پست

سونو دارم امروز دکترم تو مطب انجام میده ی هفته پیش نوبتشو گرفتم،الان نمیدونم مطب بازه یا ن،تلفنم جواب نمیدن طبق معمول راهمم دوره،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واسه سایز فولیکوله برم ببینم اگ کوچیکه باز امپول بده بزرگتر شه میخام ای یو ای کنم،فک کنم تا شنبه دیر ...

پس شرایطه تو فرق میکنه برو . تویه پست دیگه گفتم من میخاستم صبح برم مطب دکتر اومده بود

کاربری خانومم👩🏻
نزدیک دوسال اقدام حتی با آمپول باردار نمیشم با اینکه مشکلی نداریم بنظرت این روش جواب میده منم انجام ...

منم نزدیک دوساله اقدامم دکترم گفته این بارو ای یو ای کنیم اگ جواب داد ک هیچی اگ ن بریم برای ای وی اف،ب نظرم شما هم وقتتو هدر نده اگ میخاست طبیعی بشه تاحالا میشد

2706