2733
2734
عنوان

بچه ها شما زنی را دیدین ک مواد بکشه

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 45 پست

اره همسایه روبه روییمون شیشه میزنه صبح تا شب یا تو پارگینگه یا ول تو مغازه های اطراف از خونه طردش کردن 

باورت میشه کت شلوار میپوشه فکر میکنی رییس جاییه ولی از مغز کلا پوکیده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
 پول ظاهر رو حسابی میسازه 😬

اینطور نیس چن نفرو دیدم شاید اولش اینطور باشع اما کم کم مخ داغون بدن نابودع حتی پولم نمیتونه کاری کنه

اینا اگ یهو ترک کنن میمیرن 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
میگه سخته این خالم بحدی خوشگل بود خیلی خاستگار داشته دختر داییش حسودی میکنه میگه بیا واسه درد پاهات ...

چقدر پست بوده اون دختر دایی....متاسفانه خیلیا برای یه درد یا بیماری اینو تجویز میکنن و طرف میندازن تو چاه ...حالا یا از سر بدجنسی یا نااگاهی

من دیدم 

قیافه کسایی که معتاد هستن خیلی لاغر و چروکیده میشه 

دندوناشون کامل از دست میدن یا سیاه میشه 

تو سن ۳۰ سالگی انگار ۶۰ سالشونه پوستشون به فنا میره 

تن صداشون کلفت میشه یه جوریه عادی نیست 

عقلشم از دست میده نمیتونه بچه دار بشه 

2706