2752
2734
عنوان

بچه ها شما زنی را دیدین ک مواد بکشه

668 بازدید | 45 پست

قیافه اش چجوری یا حتی مردی را دیدین مواد بکشه شیشه یا هرویین 

عشق یعنی جای نفرین با دعا یادش کنی ....خانه اش آباد دلداری که یارش را فروخت

قیافه خاصی ندارن مثل بقین

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ی خانمی هست چهرشم ندیدم تا زانو خم شدس و تو کوچه ها اوارس بخاطر اعتیاد ب شیشه اینجوری شده همش ازینور میره اونور تو بلوارها قدم میزنه نابوده ینی

خیلی دلم‌میسوزه

تو همانی میشوی که می اندیشی!

بعد دو‌سال مصرف شیشه زیادی لاغر شد مثل کسی که سوتغذیه داره

پوست پر از لک و چروک 

دندون هم که کلا نابود شد 

خدا به همرات ای خسته از شب اما سفر نیست علاج این درد راهی که رفتی رو به غروبِ رو به سحر نیست شب زده برگرد
قیافه خاصی ندارن مثل بقین

چرا اتفاقا بسیار شکسته و داغون میشن و از دور قیافشون زار میزنه 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2706