2733
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349155 بازدید | 40786 پست
دوستان شما وقتی تنها بچتون را حمام میبرید چه جوری سرش را میشورید؟ دختر من که خیلی دست و پا میزنه و خ ...

یه وان داره. می‌ذارمش توی وانش بازی کنه. حدود یه ساعت بازی می کنه. منم خفه می‌شم توی حموم. همون اول که وان داره پر از آب می‌شه و اونم سرش گرم بازیه سرش رو می‌شورم و ذره‌ذره آب می‌کشم کهتوی چشماش نره. آب کمی کفی می‌شه که مهم نیست و باهاش بازی می‌کنه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه وان داره. می‌ذارمش توی وانش بازی کنه. حدود یه ساعت بازی می کنه. منم خفه می‌شم توی حموم. همون ...

حمومتون گرمه؟ ما نشد یه حموم با آرامش ببریم این بچه رو. حموم خوب گرم نمیشه. اگه طولش بدم همسرم میگه باید آب گرم رو باز بذاری که بخار زیاد بشه و بچه سردش نشه، منم اعصابم خورد میشه از هدر رفتن آب. برای همین تا وقتی داره بازی می‌کنه خیسش نمیکنم. آخه پسرم هم تو وان نمیره. میشینه کنار وان بازی می‌کنه.

عشقم دیروز تازه بعد ده روز از بیمارستان مرخص شد واسه هردوتا کلیه دبل جی کار گذاشتن که یه جور سوند دا ...

عزیزم خداروشکر ک مرخص شدن ان شاءالله ب زودی سلامتی و سرپا بشن

خب پس خیالت راحت شد دیگه تموم شد واکسناتون خوش باشین 😃برای ملکا سنگین نبود درد آنچنانی نداشت تب هم فقط شب اول ک بروفن دادم

شاید تو دست زده دردش کمتر باشه چون تو پا میزنن معمولا و راه میرن و اینا دردش زیاد میشه براشون

2728
حمومتون گرمه؟ ما نشد یه حموم با آرامش ببریم این بچه رو. حموم خوب گرم نمیشه. اگه طولش بدم همسرم میگه ...

خب عزیزم حموم همه اگه آب گرمش بسته باشه سرد میشه حالا نیم ساعت ک بچه رو حموم میکنی آب گرم رو باز بزارین طفلی راحت حموم کنه خودتونم استرس نگیرین ک یخ میکنه و سردش میشه حالا ما ملکا تو وان میشینه حسابی بازی میکنه بازم با این وجود چنددقه ی بار آب رو باز میکنیم ولی مثلا الان ک هوا گرمه ک دیگه نیازی نیست با ی ذره آب گرم میپزیم تو حموم

نهایتا خیلی عذاب وجدان گرفتی ی دبه ای قابلمه ای ظرف بزرگی بزار زیر اب بعدا ازش استفاده کن مثلا بدن خودتو باهاش بشور یا حموم رو باهاش بشور🥴🥴

از دست تو😁😁

خب عزیزم حموم همه اگه آب گرمش بسته باشه سرد میشه حالا نیم ساعت ک بچه رو حموم میکنی آب گرم رو باز بزا ...

عزیزم اول سه تا تشت گنده رو با آب گرم پر میکنم‌. نیم ساعت یه استخر پر میشه! همین کارو میکنید بحران آب داریم دیگه 😠

تازه مال ما که پکیجه، هربار که آب رو باز کنیم اول کلی طول می‌کشه تا آب سرد لوله‌ها بره، آب گرم بیاد.

حمومتون گرمه؟ ما نشد یه حموم با آرامش ببریم این بچه رو. حموم خوب گرم نمیشه. اگه طولش بدم همسرم میگه ...

آره حموم‌مون رادیاتور بزرگی داره. ضمن این‌که من آب توی وان رو گاهی از دوش می‌ریزم و پرش می‌کنم همین باعث می‌شه که تا وان پر بشه حموم هم بخار بگیره. 

آره حموم‌مون رادیاتور بزرگی داره. ضمن این‌که من آب توی وان رو گاهی از دوش می‌ریزم و پرش می‌کنم ...

خونه مامانم اینا هم حمومشون رادیاتور داره، عالیه. ولی مال ما فقط یه حوله خشک کن داره.

2738
عزیزم اول سه تا تشت گنده رو با آب گرم پر میکنم‌. نیم ساعت یه استخر پر میشه! همین کارو میکنید بحران آ ...

من گاهی تا یه ساعت هم می‌شینم پیشش ولی آب اون‌قدری هدر نمی‌ره. نهایتا یک و نیم بار وان پر بشه. فکر کنم همون رادیاتور خیلی موثره. 

خونه مامانم اینا هم حمومشون رادیاتور داره، عالیه. ولی مال ما فقط یه حوله خشک کن داره.

مال ما هم همون حوله خشک‌کنه ولی برای خشک‌کردن حوله‌ی رستم و خانم بچه‌هاش ساخته شده. 😁

ممنون از دلداری هاتون ... امشب پیش خودم خوابوندمش که تا صبح هی چکش کنم و همسرخان روی کاناپه خسبیده ا ...

فرنازجان خدا قوت. خسته نباشید عزیزم از بچه‌داری و پرستاری پدر . ❤️❤️❤️ انشالا سلامتی باشه همیشه برای شما و خانواده. 

من گاهی تا یه ساعت هم می‌شینم پیشش ولی آب اون‌قدری هدر نمی‌ره. نهایتا یک و نیم بار وان پر بشه. فکر ک ...

حالا من استخرو اغراق کردم، ولی وان هم که دو دقیقه‌ای پر میشه 🤔

البته وان بچه منظورمه. وان بزرگ نداریم‌.

آخه نمیشه هم فشار آبو کم کرد، چون اون وقت به جای دوش از شیر پایین آب میاد. 

چه بحثیه میکنم، در هر صورت من حاضر نیستم آبو باز بذارم، تمام! 😂🙈😉

البته منم وان و دوتا لگن دیگه رو با دوش پر میکنم که یه مقدار گرم بشه، اینجوری هم حدود یک سوم آب می‌ریزه بیرون، که چاره‌ای نیست. ولی بعد دیگه می‌بندم. 

فرنازجان خدا قوت. خسته نباشید عزیزم از بچه‌داری و پرستاری پدر . ❤️❤️❤️ انشالا سلامتی باشه همیشه برای ...

ممنون عشق جانم ... واقعا معجزه شده بچه ها ... دکتر گفت اوجش فرداست که میشه امروز ... از دیشب ساعت ده و نیم که بهش بروفن دادم اصن تب نداشت تا ۱۲و نیم امروز ظهر که اونم تب نداشت ولی چون میخواستم صبحانه و اینا بدم ترسیدم تب کنه و با شربت دادن بالا بیاره ... یعنی دارم شاخ درمیارم ... خداروصدهزااااار بار شکر ... نمیدونین چقدر استرس این واکسن لعنتی رو داشتم ... اصن باور نمیکنم که به این راحتی پشت سر گذاشتمش