2737
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349160 بازدید | 40786 پست
ممنون عشق جانم ... واقعا معجزه شده بچه ها ... دکتر گفت اوجش فرداست که میشه امروز ... از دیشب ساعت ده ...

خب خداروشکر خوشحا شدم عزیزم خدابه دله مهربونت نگاه کرد نذاشت بیشتراز این خسته بشی من مو  لتی واهن ومیدادم جون فقط روز اول شیاف زدمیع دختری چون تب داشت روز دوم داغ بود ولی تب نبود منم دیگه ندادن هیچی بهش

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اول سه تا تشت گنده رو با آب گرم پر میکنم‌. نیم ساعت یه استخر پر میشه! همین کارو میکنید بحران آ ...

خب همون سه تا تشت گنده رو بزار ب مرور بیاد از دوش😁🥴بعدم کدوم استخر با نیم ساعت باز بودن ب اندازه ضخامت دم موشی پر میشه؟🤪🤪

بابا حساس نباش اینقد همین کارا رو کردی امیرحسنو از حموم ترسوندی دیگه 😜😜

2731
حالا من استخرو اغراق کردم، ولی وان هم که دو دقیقه‌ای پر میشه 🤔 البته وان بچه منظورمه. وان بزرگ ندا ...

فکرکنم تو حموم کردن دوتا خواهرزاده منو ببینی سرشونو گوش تا گوش ببری😁😁حتی منم از آب ریختنشون حرص میخورم 

ممنون عشق جانم ... واقعا معجزه شده بچه ها ... دکتر گفت اوجش فرداست که میشه امروز ... از دیشب ساعت ده ...

الهی شکر عزیزم دیگه ب خیر گذشت پس.

فرناز جان بروفن رو ک با معده خالی نمیدی؟چون گفتی با معده پر بالا میاره داروهاشو پرسیدم🤔

خب همون سه تا تشت گنده رو بزار ب مرور بیاد از دوش😁🥴بعدم کدوم استخر با نیم ساعت باز بودن ب اندازه ض ...

منظورم این بود که همون اول که دوش رو باز میکنم تا حموم گرم بشه سه تا تشت پر میشه.

از پست‌های بعدی متوجه شدی حتما.

بگذریم...

2738
خب همون سه تا تشت گنده رو بزار ب مرور بیاد از دوش😁🥴بعدم کدوم استخر با نیم ساعت باز بودن ب اندازه ض ...

اتفاقا امیرحسن هم از صدای دوش آب می‌ترسه 😁

ببخشید امروز بی‌خودی اعصابم خورده، با همه دعوا دارم 😘😘

ممنون دوستان ‌.این طور که فهمیدم ظاهرا اگه تنها ببرمش واسه سر شستن مکافات داشته باشیم. یه بار که حال ...

ببین اگرم بشینی رو چهارپایه و دختری رو مدل شیر دادن تو بغلت بگیری، بعد از زیر سرش، طوری که آب تو صورتش نیاد بشوری، ممکنه بشه. ولی بستگی به رفتار دخترت داره. پسر من قبلاً گاهی اینجوری می‌ذاشت بشورم، ولی الان میگه «ترسید ترسید!» و پا میشه گردن منو محکم بغل می‌کنه.

عزیزم ترسید ترسید😍

😁

کلا مدتیه این کلمه رو یاد گرفته‌. مثلا تا دست به مخلوط کن میزنم عمدا یه لحن نگران مظلوم به خودش میگیره میگه ترس... ترسید...

از اون جالبتر اینه که وقتی سر یه چیزی داد میزنه و کوتاه میایم، فوری می‌خنده میگه ترسید!!! اول باورمون نمیشد، فکر میکردیم اتفاقی گفته، بعد که صدبار تکرار شد دیگه دیدیم نه... واقعا به همین منظور میگه فسقلی. خوشحال میشه که مارو ترسونده!!!