2733
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349527 بازدید | 40791 پست
😁 کلا مدتیه این کلمه رو یاد گرفته‌. مثلا تا دست به مخلوط کن میزنم عمدا یه لحن نگران مظلوم به خودش ...

عزیزم دختری من که همون مامان و بابا و دادا و این چیه واوارو میگه باهمون پوف وچیز😀

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب خداروشکر خوشحا شدم عزیزم خدابه دله مهربونت نگاه کرد نذاشت بیشتراز این خسته بشی من مو  لتی وا ...

اصن تب هم نکرد مامان گلی علیرضا جونی جون ... نه درد نه تب نه بی اشتهایی یهنی دارم شاخ در میارم ... حالا میگم براتون

الهی شکر عزیزم دیگه ب خیر گذشت پس. فرناز جان بروفن رو ک با معده خالی نمیدی؟چون گفتی با معده پر بالا ...

نه عشقم قبلش مثلا یک ساعت قبل یا صبونه یا عصر میوه میدم بعد بروفن میدم ... کلا تو این دو روز سه بار دادم 

2731

عاقااااا من امروز که دیگه دکتر دکتر گفت اوجش ۲۴ ساعته و هییییییچ خبری نشد زنگ زدم مطب دکتر ... با منشی اش حرف زدم ... به خود دکتر وصلم نکرد ... گفت سوالتو بگو من از دکتر بپرسم ... گفتم پسرم سر تمام واکسنا با تب و درد و بی اشتهایی پدرمو دراورده بود الا این واکسن که میگن از همه سنگین تره ... الان هیچ علایمی نداره ... برام سواله که چرا ... حتی جای واکسنش ودم هم نکرده درحالیکه همیشه قرمز میشد و سفت میشد جاش ... گفت خوب نحوه تزریق یه دکتر یا یه تکنسین خیلی فرق میکنه بعدم الان شما واسه واکسن ۳۶ تومن پول دادی اونایی که خانه بهداشت میزنن رو دولت میده و مجانیه معلومه که از لحاظ کیفیت باهم فرق میکنه ... بعدم گفت خانه بهداشت ها از لحاظ آلودگی به کرونا داغونن که گفتم منم واسه همین اینبار آوردم مطب ... بعدش یادم افتاد که کارن رو همه واکسن هاشو تو مطب ترکمن زدم و خیلی زود خوب میشد و اصن اذییت نداشت ... یعنی واقعا انقدر فرق میکنه ؟؟؟؟ خاک تو سرم که بخاطر اینکه واکسن ها تازه باشه انقدر به خودم و بچه انقدر عذاب دادم ... بایدبرم تو کار بچه سوم ببینم ۰قدر این مسئله واقعیت داره🙄🙄🙄🙄🤔🤔🤔🤔ولی نمیدونین چقدر استرس این واکسن رو داشتم ... امروز و دیروز اشتهاش از همیشه بهتر و بیشتر بود شکرخدا ... اصن عجیب ... فقط دارم به خودم فحش میدم که این مدت این خریت رو کردم و بردم خانه ی بهداشت ... 

یعنی واقعا تموم شد؟؟؟؟ گفت علایم تا ۴۸ ساعت طبیعیه فردا ساعت ۳ ۴۸ ساعت تموم میشه ... یعنی به راحتی تموم شد ؟؟؟؟؟ اصن یاد استرسام میوفتم خنده ام میگیره ... عاااااالی بود این دفعه

2740
آیلین جون کی شیرت خشک شد 

عزیزم تقریبا دوهفته ای هست ک متوجه شدم خشک شده ولی تاریخ دقیقش رو نمیدونم آخه خیلی وقت بود فشارشون نمیدادن درضمن اینم بگم ک من ظاهرا شیر آنچنانی هم نداشتم🙄☹

بچه ها من از ظهر تا حالا دارم از دلدرد میمیرم از ساعت ۵ عصر ب بعد شدید شده معده دل کمر کلیه حالت تهوع اسهال خلاصه نگم براتون😢😢😢شیاف دیکلوفناک و ژلوفن هم کارساز نبود الانم تو رختخوابم مظلوم دراز کشیدم بلکه بخابم و تو خواب خوب بشم😞😞😩😩😩

عاقااااا من امروز که دیگه دکتر دکتر گفت اوجش ۲۴ ساعته و هییییییچ خبری نشد زنگ زدم مطب دکتر ... با من ...

عزیزم چه خوب که اذیت نشد چه خوب تر که یه دستش زده، به نظر منم به نحوه ی تزریق بستگی داره که چه جوری بزنن من دخترم پاش درد میکرد اما تب شدید نداشت.

بچه ها من از ظهر تا حالا دارم از دلدرد میمیرم از ساعت ۵ عصر ب بعد شدید شده معده دل کمر کلیه حالت تهو ...

عزیزم شاید به خاطر دارو هایی که استفاده میکنی اما این همه درد طبیعی؟ دکترت چیزی نگفته بود؟

2706