2733
2734
عنوان

دارم سکته میکنم خواهرم و شوهرش یه هفتس اومدن خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 207677 بازدید | 943 پست
میدونم ولی ربطشو نفهمیدم

از الان باید بفهمی بعضیا درک انسانیت ندارن یا مشکلاتی دارن که نمیتونن بهت بگن و این شامل همه میشه خواهر دوست همسایه خونواده شوهر ایندت و .....

باید یاد بگیری همخونه و خوابگاهی زندگی کردن رو چون نمیتونی همه رو عوض کنی و گاها وسط زندگیتن

موقعیت خوبیه که یاد بگیری برای خودت زندگی کنی و اجازه ندی برنامه و اعصاب و سیستمت دست کسی بیافته

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
خواهرت چ زندگی مسخره ای داره.کسی نیست راهنماییش کنه؟

این افراد خودخواه و فرصت طلبن 

مثل خواهر خودم 

میبینن پدر مادر چیزی نمیگه سوار کولشون میشن

به شما احترام می گذارم چون خودم محترم هستم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی میگه خواهرش خونه داره و زیاد هم خونه شون دور نیست ،بنابر این احتیاج نداره 

خب عزیزم  شاید استراحت مطلقه شاید دلش از خونش سیاه شده بارداری اخلاق آدمو عوض میکنه خانواده برای کمک به همدیگه هست روز سختت کسی دستتو نگیره کی میخواد بگیره 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 

من خودم میرم سر کار بچه هام پیش مامانمن 

دو تا خواهرم تو خونه دارم 

مامانم قشنگ بهم میگه وقتی از سر کار میای یه غذایی چیزی بخور و بعدش جم کن برو خونتون😅

منم الان دیگه خودم رعایت میکنم،تایمایی که خونه ام فوری بچه هامو جم میکنم میرم خونه خودم 

اونا هم ارامش میخوان خب 

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2731

شانس توهه این خواهر سو استفاده گر  مادرت رو تا می تونه می دوشه و فرسوده می کنه نوبت تو که شد در آینده ای نزدیک و شوهر کردی مادرت دیگه نایی براش نمونده چون تمام جونشو گذاشته برای این و بچه ها و شوهرش !ببین کی بهت گفتم !!  ازت معلومه بدشانسی چون کوچکتری ! بعدها همین خانومه زرنگ  این روزا رو کلن انکار می کنه و نوبت تو که شد و مشکلاتت برات هزاربار از غریبه ها بدتر و بی رحم تر میشه اون موقع اشه که خیلی درد داره حالا هیچ چی نیست ....

بهش گفتم من شوهرت میاد راحت نیستم گف خونه بابامه!!! راحت نیستی میتونی بری 

چقدر بی ادب

بهش می گفتی الان خونه اصلیت خونه شوهرته ولی من خونه اصلیم اینجاست کسی که باید بره تویی

به مادرت بگو بهشون بگه برن

واقعا نمی دونم چرا بعضی بچه ها وقتی ازدواج می کنن باقی اعضای خونه رو راحت نمی ذارن،میرن با یکی دیگه و تعدادی بچه بر می گردن

انقدر بی مسئولیت و آویزون بودید چرا ازدواج کردید

حتما بزاد هم بچه اش قراره سر شما باشه

از همین الان بگو مامان بابات دکش کنن تو سرش هم بکنن باید خودش زندگیش و بچش رو جمع کنه وگرنه بعدا بچه اش سر شما پلاسه

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
وای تازه میگ دنیا اومد من بزرگش نمیکنم میخوام برم کلاس آرایشگری!!! همش پیشه مامان جونش میمونه

مگه مامان جونش بچه دار شده که میگه من بزرگش نمی کنم

عجب خواهر یواستفاده گر و رندی داری و البته عجب مادر مظلوم و ساده ای

امان از این مظلوم بودن بعضی ها و سواستفاده گری بقیه

البته تا مظلوم نباشه ظالمی نیست بیشتر تقصیر مادرته

چرا برخوردی نمیکنه باهاش

والا من بودم بیرونش می کردم

بله متاسفانه جالبه هر موقع با خواهرم دعوا میشد زنگ مامانم میزد دخترت اذیت میکنه!!!

موضوع فقط پر رویی دامادتون و خواهرتون نیست

مادر شما مظلوم و یرویس بده است خوب کی از خدمات مفت بدش میاد خدمات میدید اونام استفاده می کنن

اگر وقتی دعواشون میشد زنگ میزد به مادرت مادر شما بهش می گفت مگه بچه ای زنگ میزنی چقولی کردن برو مشکلت رو با زنت دوتایی حل کنید انقدر بچه بودی که زنگ بزنی شکایت زنت رو به مامانش بکنی چرا زن گرفتی و دیگه جوابش رو نمی داد الان اینطوری سرتون پلاس نبود

بله وقتی مادرت میپخته واسشون می فرستاده خواهرت با خودش میگه بذار برم اونجا تلپ بشم که بکشه تو بشقاب جلومون هم بذاره و برداره و یه ظرف هم نشورم

والا کی از آشپز و کلفت و خدماتی مجانی بدش میاد

همه اینا تقصیر مامانت

چه معنی داره هی غذا بپزی بفرستی براشون

دختری که یه غذا نمی تونه بپزه چرا شوهر کرد پس

اینا احتمالا پولشون تموم شده لنگر و کنگر و انداختن اونجا تا ۹ ماهکی چه خبره مامان من بود بیرونش میکر ...

بهترین کار رو مامان تو می کرد

نه عزیزم پولشون هم تموم نشده خوب هم دارن

خدمات مفت هست خوب سواستفاده می کنن

کی از آشپز و خدمه مفت بدش میاد از الانم داره اینطوری عادتشون میده که زائید هم بچه رو تحویل مامان اسی و اسی بده و خودش بره پی خوش گذرونی

همه اینا تقصیر مادر اسی

فقط هم مادر اسی می تونه این داستان ها رو تموم کنه

حالا اگه بهداشتشون رو رعایت کنن خودشون رختشون رو جمع و پهن کنن تو کارای خونه کمک کنن اوکیه

اصلا اوکی نیست 

خرج و اینا هیچ 

آدم با شوهر خواهر  تو خونه راحت نیست 

همش باید کمک باشه خب الان چون اون حاملست

حامیان کودک همسری منو ریپ نزنن.مرسی چون من اعصابمو از سر راه نیاوردم.
2706